630

Джинси з Китаю за 8$

Купляв тут: aliexpress.com
Ціна: $ 8.19

Часто на aliexpress відбуваються різні акції та розпродажі, точніше вони там щотижня (розділ групових покупок), рідше – сезонні знижки. На одному з таких сезонних обвалів цін, я знайшов джинси. Коштували вони всього лиш $8.19. Вирішив я собі їх придбати.

Джинси з Китаю за 8$

На диво джинси з Китаю прийшли доволі швидко. Оплатив їх 19-го серпня, а прийшли вже 9-го вересня. Нічого крихкого чи делікатного там не було, тож за якість упакування і “обережність” транспортних служб – не переживав.

Відео розпакування китайських джинсів:

На усіх попередніх джинсах був розмір 32-34. Вирішив взяти у китайців 33 розмір. Підійшли ідеально, навіть не довелося підрізати штанини, що дуже рідко буває, якщо й взагалі – ніколи. Якість цих дешевих джинсів – середня. Є невеличкі халтурки на швах, та й замок (ширінка) – не практичний. Відсутній фіксатор повзунка, відповідно – сповзає при носінні джинсів, хоча й не так часто, як це він робить у китайських шортах. Якщо порівнювати тканину цих джинсів з тими ж шортами – вона тонша і ніжніша. Мені спочатку взагалі здалося, що ці джинси одноразові. Але при носінні, виявилось що вона достатньо міцна і зручна, хоч і тонка.

Огляд джинсів з Китаю на відео:

Висновки, які я зробив для себе: джинси за 8$ достойні своєї ціни і відносно якісні, але більше, ніж 10$ – я б за них не віддав. Носити їх можна лише влітку, бо для осінньої погоди – тканини занадто тонка. В принципі, цього можна було й очікувати, розпродаж то був літній 🙂

Якщо когось зацікавив цей товар, то купив я його на аліекспрес, тут: aliexpress.com, але ціна зараз там вдвічі більша.

Читайте також: