770

Недорога зимова куртка з Китаю

Купляв тут: aliexpress.com
Ціна: 25,8$

Вкотре переконуюся, що одяг з Китаю можна купити просто, не переживаючи за те, що розмір не підійде чи пошиття буде не якісним. Цього разу до моєї впевненості у цьому, додалася зимова куртка, яку я вирішив замовити в китайському інтернет магазині Aliexpress, місяць тому.

зимова куртка з Китаю

Ціна

Зараз ціна цієї куртки 30$, я заплатив зі знижкою – 25,8$ (доставка безкоштовна), що по курсу, в гривнях, буде десь біля 600 грн. Цілком дешево, хоча в Україні також ще можна знайти такі ціни, інше питання які це будуть куртки. Наприклад на аукро, я знайшов подібну на цю, що коштує 900 грн. Вигідніше з Китаю, правда ж? Ну, а всі що дешевші, або осінні, або сумнівної якості на вигляд.

Як правильно підібрати розмір?

Чесно кажучи, перед тим, як купити саме цю куртку, я “перелопатив” весь Aliexpress. Мав декілька варіантів, в результаті обрав ту, де ціна хороша і конкретні відгуки. Дуже багато користувачів залишають відгуки про розмір. Китайський одяг просто має специфічні розміри, тому при виборі свого, потрібно бути уважним. Перш за все, необхідно перечитати, що пишуть люди, які вже купили товар. Часто ці відгуки бувають суперечливі, хоча потрапляють корисні, наприклад я бачив декілька таких, де були вказані потрібні до моїх параметри і порада який розмір взяти. Але важливіше все ж детально вивчити таблицю розмірів, що надається в карточці товару. Я так і зробив, точні виміри не зовсім зійшлися, тому взяв трошки більшу куртку. Орієнтувався по довжині і рукавах. Були думки, навіть, що прийде завелика, але в результаті підійшла ідеально. На зріст 170 см, вага 75 кг, взяв китайський розмір XXL.

Доставка з Китаю

Мені пощастило, що встиг замовити свій одяг ще до чорної п’ятниці та новорічних свят на аліекспресі. Бо після неї з доставкою є трохи проблеми, продавці цього інтернет магазину навантажені великою кількістю замовлень, а служби доставки посилками. Моя куртка, від дати оплати, до дати отримання, летіла рівно 22 дні. А це, маю визнати – достатньо швидка доставка (хоча буває й швидше). Також хочу наголосити, що вона абсолютно безплатна! Товар був запакований у звичайний поліетиленовий пакет, забирав у відділенні Укрпошти. Відео розпакування:

Якість куртки з Китаю

Мабуть найважливіший параметр, що може стати стіною при виборі купити куртку в китайському інтернет магазині, чи на базарі в Україні 🙂 Перш за все нагадаю, що більшість одягу, який можна знайти в наших магазинах – куплено оптом з Китаю. Тому по якості можна не переживати. Інша справа, що китайці можуть підсунути щось “зроблено в підвалі”, а не фабричне. В такому ж випадку, конкретно на Aliexpress, існує система спорів і кешбек (повернення грошей), тож ризики мінімальні.

Але повернемося до моєї зимової куртки. На відео спробував показати основні моменти. Шви рівні, прошито якісно, нитки ніде не стирчать. Замки масивні і якісні, легко защіпаються, єдиний мінус – робоче поле з пластмаси. Тканина цупка, але тонка, воду тривалий час не пропускає. Є манжети, добре розтягуються, з такої ж тканини прошитий низ, тому задувати холодом під куртку не буде. Наповнювач вкладений не великим шаром, прошиті горизонтальні лінії – не буде збиватися в кучку і звисати. Кишені не дуже глибокі, але моя рука поміщається повністю, захищені замками (блискавками). Нагрудна кишеня – муляж, зате є внутрішня на пів долоні. Куртка з капюшоном, його можна відчепити. Всі металеві деталі – новенькі, без ознак корозії.

Загалом куртка дуже легка, зручна і комфортна. Не впевнений, що підійде на люті морози, але для української м’якої зими – цілком. Детальніші фото:

Отож, якщо вам потрібно недорого купити куртку для зими, а українські ринки не пропонуюсь вам нічого доброго, можете зайти на китайський інтернет магазин Aliexpress. Там вибір великий, уважно вивчивши товари, та прочитавши відгуки, можна сміло замовити те, що сподобалось. Доставка швидка, якість, як бачите – хороша. Якщо зацікавила моя куртка, то посилання на продавця знайдете вгорі. Купляйте товари з Китаю без посередників, власноруч 😉

Читайте також: