824

Перша покупка на aliexpress: жіноча блузка для дружини

Купляв тут: aliexpress.com
Ціна: $ 9.10

Багато чув про китайські магазини і про те, що вигідно купувати там товари. Цікавість не давала спокою, тому вирішив зробити замовлення на одному з них. У поле уваги потрамив відомий у всьому світі китайський он-лайн базар aliexpress. Особливістю цього магазину є те, що він лише майданчик для продавців, тобто діє він за принципом aukro, чи навіть – prom.ua, де багато продавців пропонують свої товари, часто аналогічні, а сайт діє гарантом успішності покупки. Першим замоленням стала жіноча блузка, яку пригледіла дружина, відповідно відгук написаний нею.

Вперше замовляла річ із Китаю, з магазину Аліекспрес. Після довгого перегляду асортименту, зупинилася на даній моделі блузі.

aliexpress: жіноча зелена блузка

Підкупила наявністю зеленого кольору та фасоном пошиву. Товар надіслали доволі швидко, десь через 5 днів трек-номер був зареєстрований у мережі і можна було відслідкувати курсування блузи. Через 20 днів товар прибув до свого пункту призначення. Відкрила одразу на пошті, аби пересвідчитися, що надіслали потрібний розмір (ред. була наліпка на упаковці) та колір. Із цим все було в порядку.

Прийшовши додому, розпакувала повністю посилку. Велике здивування викликала відсутність жодної бірки, тобто на самій блузі відсутній розмір, відсутня інформація про склад тканини, а також рекомендації з прання. Заявлений шифон, аж ніяк шифоном не виявився, хоча тканина приємна на дотик, комфортна на тілі.

Жіноча зелена блузка

Щодо розміру. Замовляла найменший – S. Через те, що на нашу розмірну сітку він розрахований на 42/44 розмір, то рукава блузи трохи завеликі і в талії вона теж завільна. Проте це не є великою проблемою, на рукавах можна перешити гудзики, а блузу брати під пояс. Щодо пошиву, то робота виконана не найкращому рівні, в деяких місцях стирчать нитки. Тобто, загальне враження можна описати на не тверду четвірочку.

Китайська блузкаОгляд китайської блуузкиЗелена блузка Жіноча блузка Аліекспрес жіноча блузка

Посилання на блузку: aliexpress.com. Куплялася за 9,1$, доставка безкоштовна з кодом відслідковування.

Читайте також: