53

Розпакування сушарки для овочів і фруктів PROFITM ЄСП 02

Дуже корисний для дому на літо прилад — сушарка для продуктів. Це один з методів зберігання фруктів та овочів протягом тривалого часу без втрати вітамінів та корисних речовин. Незамінний для дому прилад. А ще приємніше те, що виробник український. Далі відео огляд сушки для овочів і фруктів PROFITM ЄСП 02.

Комплектація сушарки дуже проста:

  1. інструкція з гарантійним талоном,
  2. робоча частина з регулятором температури,
  3. сім сит для сушіння продуктів.

Вклали також запасний запобіжник! Наліпки на корпусі вказують на режими сушіння для різних продуктів. Є терморегулятор, але на жаль немає таймера. До речі корпус сушарки та секцій повністю металеві. Та якісно пофарбовані. Комірки в ситі достатньо крупні, що забезпечує гарний обдув.

Довго думав та шукав інформацію яку сушку краще вибрати, пропозицій на ринку повно. В основному це китайські пластикові електросушки. Врешті прийшов до висновку, що проста зате надійна — мій вибір. Основні критерії вибору, які взяв для себе на замітку дуже прості. Перше — металевий корпус. Пластик не дуже надійний матеріал для цієї техніки, а все тому, що ефективність сушки продуктів залежить від температури. А високий градус деформує пластик, також є ймовірність виділення токсичних речовин при нагріванні. Друге — чим потужніша, тим краща. На перший погляд багато ват — більше електроенергії тягне. Але все не так просто. Регулятор температури та автоматика максимально економлять. А от результат набагато швидший та якісніший. Сушарка за 500 ват, висушить набагато швидше фрукти, ніж на 300 ват. І вся економність другої, розіб’ється об час. І останнє, що вплинуло на мій вибір — виробник. Тішить, що на ринку останнім часом більшає української продукції. І мені приємно “голосувати грішми” за неї. Нехай розвиваються, а мені буде користь.

сушарка для овочів і фруктів PROFITM ЄСП 02

Читайте також: