417

Рибальські гачки з #aliexpress

Купляв тут: aliexpress.com
Ціна: $ 1.1

Стало цікаво якої якості в китайських магазинах товари для рибалок. Вирішив закупитися, бо ціни куди нижчі, ніж на наших ринках, чи магазинах. Припав до ока набір гачків золотистого кольору, обіцяли 100 штук в одній упаковці і 10 різних розмірів. Але як вийшло насправді?

Класно те, що при ціні 1,1$, доставка цього набору рибальських гачків – безкоштовна. Цікаво який взагалі сенс їх так продавати 🙂 Але китайцям видніше. Звісно ж трек код не відстежувався (тільки до границі), та й взагалі дивного формату – YC*********YW. Але посилка прийшла швидко ~ 20 днів. Відео розпакування:

Рахуємо чесність китайців!

В карточці товару на аліекспресі, продавець обіцяв 10 розмірів по 10 гачків, всього 100 штук. Глянемо скільки чого прийшло насправді:

Рибальські гачки, або як китайці обманюють

Як бачимо є лише 9 розмірів і то, в одного розміру – лише один екземпляр. Всього прийшло в коробці лише 91 гачок, два з яких браковані. А може, десятий розмір гачків – то браковані? О_о Принаймні зайвий відсік коробочки для них підійшов 🙂

Китайські рибальські гачки

Яка якість гачків?

Простий тест на гостроту цей китайський виріб пройшов доволі гідно. При мінімальному натисканні, якщо провести по пальцю – зачіпається за шкіру (на відео видно). Але от за тривалість цієї гостроти – не впевнений. Ці гачки покриті чимось схожим на лак, відповідно коли він полущиться – вони швидко затупляться. Більше того, деякі з гачків уже з облізлим покриттям:

Рибальські гачки

Рибальські гачки з #aliexpress

Але найбільше, що мене вразило, це темні плями на деяких гачках, мені здалося, що це іржа:

Рибальські гачки з Китаю

Золотисті Рибальські гачки

Золоті рибальські гачки

Хоча їх і не багато, але не приємно все одно. Продавцю залишив четвірку, все таки за один долар марно було очікувати чогось кращого. А гачки від біди підуть на карася. Поки чекаю ще на дві партії гачків, цікаво як буде з ними.

Інші фото:

Читайте також: