435

Рибальські рукавички (без пальців) з aliexpress

Купляв тут: aliexpress.com
Ціна: $ 2.57

Працюючи за комп’ютером, буває, що руки змерзають. Після декількох таких холодних повітряних ванн, можна добряче травмувати свої руки. В мене особисто було таке декілька разів, від чого пальці підпухали і було не дуже приємно загалом. Тому я вирішив для того, щоб рукам було завжди тепло, купити рукавички. У звичайних працювати не зручно, а от рукавиці з обрізаними пальцями – підійдуть ідеально.

Плаваючи між сторінками aliexpress, знайшов цікаві рукавички. Офіційно вони рибальські, але як на мій погляд, будуть зручні і при роботі за компом. Їхня особливість у тому, що три пальці відкриті, а два закриті.

 Рибальські рукавички (без пальців) з aliexpress

Ціна рукавичок для рибаків приємна, то ж вирішив купити. Прийшли вони мені ~ через 20 днів. Відео розпакування:

Якість нормальна, але очікував, що матеріал буде товстішим. До того ж, китайці відправили мені рукавички зеленого кольору, хоча й замовляв я чорні. Дискусію на цю тему вирішив не відкривати.

Щодо практичності цих рукавичок з аліекспрес, надіваю я їх для роботи за компом не часто. Але тепліше з ними таки стало, навіть не тепліше, а просто не так руки змерзають – відповідно травмувань від холоду не буде. Щодо зручності, то три вільні пальці для роботи з мишкою – ідеально! Інші, закриті, працюють як екран від холоду. А от для роботи з клавіатурою, закритий мізинець приносить трохи незручності. Втрачається чутливість і при переключанні мови, чи застосуванні клавіш швидкого набору, можна натиснути не ту клавішу, яка потрібна.

Більше ці рукавички використовую при їзді на велосипеді, вони достатньо ефективно захищають від вітру. І поки не придбав собі спеціальні рукавички для велосипеду, користуюся цими рибальськими. Загалом покупкою задоволений і кому потрібні подібні – рекомендую.

Читайте також: