366

Шорти з Китаю

Купляв тут: aliexpress.com
Ціна: 8,99$

На літо, вирішив купити джинсові шорти. Пам’ятаю ще минулого року на українських базарах вони були не дешеві і за ціною штанів. Уявіть собі! Шорти, які по суті є обрубком штанів, коштують так само!!! Мене це обурює досі, але менше з тим. Зайшов на aliexpress, щоб глянути чи є дешеві шорти в Китаї 🙂

Посидівши за пошуком добру годину, побачив цінову тенденцію ~ 10-15$, від продавців з невеликою кількістю відгуків і більше 20$ від продавців з великою кількістю відгуків. Але я знайшов джинсові шорти за 8,99$ тут (була акція). У нас такі шорти коштують десь 300 грн. Вирішив ризикнути і замовити (продавець був майже без відгуків).

На відправку шортів чекав 7 днів. Навіть написав продавцю запитання, чи збирається він виконувати свої обов’язки. Той чемно перепросив за затримку і запевняв, що відправить. Летіли шорти в Україну ~ 30 днів. Впринципі це стандартний термін доставки, тож ніяких претензій в цьому плані немаю.

Відкривши посилку, одразу відчув неприємний фабричний запах, подібний до йоду (від фарби). Мабуть, вони одразу ж фабрики відправлені. А от якість пошиття потішила, шви рівні, міцні. Нитки нізвідки не тирчать. Тканина джинсова, не груба. Були фірмові бірки з описом складу тканини і розміром шортів. Доречі щодо розміру, я начитався, що китайці люблять менші розміри відправляти, або робити за своїми розмірами, що є меншими за наші. Вже було навіть думав, що прийдуть не по розміру. Але все нормально, заявлений 32-й є дійсним і підходять ідеально. Трошки фото:

Дешеві джинсові шорти

Джинсові шокри з Китаю

Дешеві китайські шорти

Якісні китайські шорти

Купити дешеві джинсові шорти з Китаю

Впринципі все, як у описі і на фото. Єдина відмінність – відсутність таких потертостей, як на аліекспресі, але це не суттєво. Покупкою задоволений.

Дречі цікава особливість – ці шорти зроблені у В’єтнамі, а не у Китаї 🙂

Читайте також: