148

Хто винен у справі Щербаня?

Блазень. Справа Є.ЩербанняОстаннім часом наші українські ЗМІ підвішені вухом до так званої “справи Щербаня“. Суть справи Щербання заключається у тому, що колись десь там якось трапилося вбивство пана Щербаня – відомого і потужного того часу політика та бізнесмена. Але досі не відомо “хто як і чому”. Найцікавішим є навіть не той факт, що справа Щербання жила купу літ в періоді затишшя (в кримінальному світі це називається “Залягла на дно”), а те що після цього ж періоду, як вистріл з вулкана лавою, полилися разом: слідство, різні покази, розглядання показів свідків і нібито факти, що доводять вину за вбивство Щербання всім відомого політв’язня – Юлії Тимошенко! Чи правда, що саме Юля Тимошенко винна у вбивстві Щербаня?

Якщо чесно то жоден із відомих “фактів” і “доказів” вини Юлії Тимошенко у “справі Щербаня”, не внушає довіри до прокурорів і суддів, які розглядають чи розглядатимуть цю справу. Для простої ж людини ця справа виглядає замовленою певними колами осіб, ще на початку її зародження. Основне питання – це як так сталося, що справа відродилася саме тоді, коли Юлія Тимошенко не законно потрапила “на нари” і коли ця незаконність от от трісне як мильна бульбашка. Дивно чи не так? Друге – як так сталося, що купу літ всі покази, свідки, ба навіть сини самого Щербання ніби не знали чи не чули про Юлю Тимошенко і ніде її не згадували, а тут раптово на фоні першого питання вона у всіх і всюди на вустах. Вдвічі дивніше правда ж? І третє – чим керуються прокурори, вкидаючи у суспільство абсолютно абсурдні докази своєї підозри, таких як “вбивство в кредит” наприклад? Це, знову ж таки, ознака маріанетковості з дядьою зверху, або ж некомпетентності і не професійності як слідчого органу – одне з двох.

Для опозиційних політичних сил такі колізії, які бачить і простий народ, слугує чітким і конкретним планом захоплення владою всіх найвпливовіших опозиційних важилів. Та от яким цей план виявиться в результаті, окупацією чи капітуляцією? Як кажуть: поживемо – побачимо. Єдине що хочу додати – народ не дурень і не сліпень, гра в дурачка з ним – це дорога в нікуди, а режим блазня, як каже соціологія, працює максимум на 10 років. Далі критична маса – вибух. Десятка вже доходить, а чи є план і на це? Судячи із метушні – не дуже спостерігається.

А ще відео – виступ Турчинова про Є. Щербаня (25.01.2013, Шустер Live):

Читайте також: