187

Каша в голові регіонала

Декілька тез про імбіцильність мислення представників влади і депутатів з наближеної партії до влади, тобто з партії регіонів. Це висновки з того, що вони офіційно оголошують в останні дні, коментуючи або не коментуючи події з євромайдану.

Каша в голові

1. “У дітей вкрали кусочок щастя” – заявив Чечетов в ефірі громадського ТБ. Таким чином він критикує майдан, який заважає встановити так звану “йолку” і все необхідне циркошоу до нового року. Як на мене, зараз набагато більше є важливіших проблєм. Цей “кусочок щастя”, то кусочок горя. Думати про нього зараз – це неповага до людей і цинізм з боку “самопроголошеної” влади.

2. “Вони побили беркут, 120 силовиків у лікарні” – теж вперше почув від Чечетова, але як виявилося – це ще одна заготовка мерзотної політпіарної машини регіонів. Ця теза звучить з писків усіх “голубих” і є надзвичайно цинічною, бо травми і поранення беркуту – це їхня професія (“і опасна і трудна”), запитайте також, хто їх кинув на розлючений народ. Але це все квіточки в порівнянні з тим, з якими травмами і якою кількість покалічений народ, тими ж беркутівцями. Провладні півні, ніби закривають очі на це. Більше того, звідусіль чиниться тиск, аби цю інформацію приховати.

3. “Євромайдан боляче б’є по економіці” – слова Азарова, який переживає за економіку України і звинувачує євромайдан у її підриві. Знову ж цинічність зашкалює і цього разу вона у тому, що євромайдан – це протест проти політики того ж Азарова, який показав себе абсолютно непрофесійним керівником. По суті сам Азаров і є винуватцем цього протесту (почався майдан через його указ), а значить вся відповідальність за наслідки – за ним. Виходить, що Азаров на словах оправдовує себе, через звинувачення українців на майдані. Порочне коло, яке народилося в голові політика підсмерджує чимось незрозумілим. Здається Фаріон колись була права, це ознака розумової відсталості.

Ну а про Януковича тут немає що додати, все начебто очевидно….

Янукович

Читайте також: