274

Паломництво до путіна закінчилося

Ще недавно до царя всія росії В.В. путіна, влаштовували паломництво світові політики, особливо часто любив прицьмокувати путінського чупа-чупса колишній президент і просто виродок-нелюд, В.Ф янукович. Починаючи з дня його вигнання з України, путін втратив не тільки головного закордонного друга-партнера, але й дещо більше. 

Світ активно висміює путіна, як президента-невдаху, який уявив себе царем. В XXI столітті, подібна поведінка нагадує фільм “Тупий і ще тупіший”, де тупим був яник.

Очевидно, що санкції, які почали активно застосовуватися до російських політичних дуполизів, та кишенькових олігархів, не так б’ють по путіностану, як настрої, які їх супроводжують. Росія у світі зараз – це лузер, про що говирить вигнання з G7. Росія сьогодні – це невдаха і мавпа з гранатою. Тому краще пристукнути її ананасом одразу, ніж годувати бананами.

За останні місяці іноземний капітал випарувався з росії, бо жоден бізнес не працюватиме там, де завтра можуть заборонити йому працювати, а всі активи вкраде “цар”. Так сталося з українським “Рошеном” та “Приватбанком”, хто може гарантувати, що подібна хвороба не пошириться на компанії інших країн, враховуючи істеричні заяви відключити наземні станції GPS і оголошенням інтернету проектом ЦРУ?

Коли ракети росії падають, коли в анексованому Криму катастрофічна ситуація з цінами, а виконувати обіцянки і мрії задурманених кримчан немає як і з чого, коли світ відверто з тебе насміхається і припиняє співпрацю, що залишається робити? Правильно – здійснювати паломництва до сильніших держав. Так путін полетів до Китаю.

Путін цьомає дупу китайському президенту Сі Цзіньпіну

Але що Китай зміг запропонувати росії? НІЧОГО!!! Путін не зміг договоритися з Китаєм за вигідний продаж газу, не зміг і заманити Китай солодкою пропозицією – побудувати міст в Керчі. Китай має свої плани щодо росії..?

Цікаво куди поїде путін наступного разу, в Північну Корею? Це вже не так важливо, головне те, що епоха політичного та економічного паломництва до путіна завершилась. А на саму росію, в найближчому майбутньому, чекають величезні зміни…

Читайте також: