235

Перенесення угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Уряд заявив про призупинення розгляду угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Народ вибухнув невдоволенням і почав збирати євромайдани. Ми знаємо, що впливаємо на рішення влади. А свавілля, які чинить керівництво України – то лише терпіння українців. Допоки українці дозволяють – доти їм живеться добре, та коли наглий лізе далі, народ придушує його рухи. Давайте уявімо, що Янукович не послухав українців і вирішив перенести підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Чи вигідно це Україні?

Перенесення угоди про асоціацію між Україною та ЄС

При перенесені підписання угоди про асоціацію з ЄС, з’являється великий ризик втратити все. По-перше – ігнор зі сторони ЄС на подальші умови України. По-друге – ще сильніше затиснення економічних лещат з боку Росії. Відповідь на цю проблему ми чекаємо у інтерв’ю Януковича.

При підписанні договору з ЄС ми залучаємо його підтримку, тоді є більші шанси вплинути на виконання угод, які вже підписані з Росією. А вона зараз зі своїми маніпуляціями порушує їх.

При підписанні асоціації, Україна автоматично стає привабливою для інвесторів. Те, що говорить уряд, що Україна стає неконкурентно здатною – це брєд. Так, великі та застарілі підприємства, що заточені під СРСР, втратять свою потужність. Натомість свій розвиток отримають інші галузі, особливо так званий середній клас.

В України є головний конкурентноздатний козир – дешева робоча сила. Сюди виробництво хлине, я цунамі на Японію. Плюсом також є великий запас природних ресурсів.

Всі роздуті проблеми, що нам пропонує (пророкує) керівництво – ростять ноги від його неперспективності. Звідси його конвульсії і не продумані спроби загладити ситуацію. Звідси нервозність беркуту, хибні накази і не розуміння що робити. Водночас куди рухатися Україні, очевидно навіть простому народу.

Існують централістичні ідеї, що говорять про незалежний розвиток України від союзів як з Європою, так і з Азією. Такі ідеї ідеально для України, бо внаслідок саморосту ми не будемо залежати економічно від інших держав, чи наддержавних об’єднать. Проте, нажаль, з наявним управлінням – такий план розвитку неможливий. Україна по суті зараз банкрут. А для розвитку за цією ідеєю потрібно буде, як мінімум – розкуркулення олігархів. В когось є надії на реалізацію цього від Януковича?

Отже перенесення підписання угоди з ЄС є вкрай ризикованою дією. В ЗМІ поширюють міф про те, що це панацея. Та насправді це “вабанк” від Януковича, який поставив на кін Україну, заради створення образу “Батька”, що пов’язаний з його власними інтересами – продовжити своє президенство.

Читайте також: