462

“Як стати авантюристом” Балашов Г.В (аудіокнига)

Признаюся, раніше я недооцінював аудіокниг. І навіть з першою книгою Балашова, “Як стати авантюристом”, почав ознайомлюватись з читання. Прочитавши половину книги, вирішив закачати на смартфон її аудіоверсію. Включаючи перед сном, я з легкістю поглинув цікаву розповідь, не завдаючи шкоди очам.

Як стати авантюристом

Аудіокнига доступна у вільному доступі і відкрила мені новий спосіб отримання інформації. Після неї я закачую лише аудіоформат книжок 🙂 Але  “Як стати авантюристом” –  корисна книжка не лише через це. По суті, вона написана у співавторстві. Балашов – надиктовував відповіді на запитання журналістки, яка взялася за написання “бестселеру”. Пізніше відповіді були складені у книжку і розведені з біографічними та художніми відступами.

У книжці дуже багато психології бізнесу, при цьому авантюрного бізнесу. Де немає попередніх обрахунків і стратегії, а є лише мета і страх залишитися бідним. Мета, що оправдовує засоби. Балашов вчить робите те, що потрібно для власного успіху, а уже після цього питатися в інших – чи можна. Все це підкріплюється описом історій з власного життя.

Як стати авантюристом” – книжка про бізнес, інструкція як стати бізнесменом. Раджу до прочитання, чи до прослуховування. Скачати аудіокнигу Балашова, можна тут: https://www.ex.ua/14720791

Читайте також: