2380

Додати сайт в пошукові системи

Всі, хто займається розробкою сайтів, а особливо початківці, задають з часом запитання – “А як додати сайт в пошукові системи?”. Звісно тут і вовку зрозуміло, що просто так і сам по собі він там не з’явиться (хоч Яндекс і Рамблер, наприклад, заявляють, що індексують усі нові посилання, які будь де засвітяться). Та все ж краже все зробити самому, для 90% впевненості у хорошій індексації.

Отже, – зареєструвати новий сайт в базах пошуковиків дуже просто, єдина проблема в тому, що не завжди можна легко і швидко знайти сторінку з формою, в яку треба добавити url вашого сайту. В статті я перелічу адреси форм найвідоміших пошукових машин. А щоб додати ваш новий сайт в пошуковики, просто перейдіть за цими посиланнями.

  1. Додати сайт в Яндекс: https://webmaster.yandex.ua/addurl.xml. Далі читайте інструкцію на сторінці, все простіше ніж здавалось.
  2. Додати сайт в Google: https://google.com/addurl/. Заповніть форму і очікуйте індексації. Не складніше, за форму Яндексу.
  3. Додати сайт в Rambler: https://rambler.ru/doc/add_site.shtml. Вносите url в форму. На сторінці є всі необхідні інструкції для правильного додавання сайта в базу пошукової системи. Легко і швидко.
  4. Російська, менш популярна, але теж пошукова система Апорт: https://catalog.aport.ru/rus/add/AddUrl.aspx.  Це форма для додавання вашого ресурсу в каталог Апорта. Форма для каталога Апорта і власне пошукової системи Апорт спільна.
  5. І врешті решт, розберемось як додати сайт в Yahoo: https://siteexplorer.search.yahoo.com/submit. На сторінці є форма додавання url вашого сайта в Yahoo.

І так, як бачите – реєстрація сайту у відомих пошуковиках проста і коротка. Стосовно інших пошукових систем, то Altavista, наприклад, працює на базі Yahoo, Bigmir використовує базу Google, Nigma.ru – переважно на базі Яндекса, Mail.ru теж користується базами інших пошукових систем. Тобто зареєструвавшись у цих головних пошуковиках, ваш сайт буде триндітися і у інших.

І пам’ятайте, зареєструвати свій сайт в пошуковиках – грошей не коштує,  у всіх цих системах дана послуга безкоштовна, але додавання не гарантує, що сайт буде проіндексований на 100%.  Або ж проіндексований одразу. Буває для цього потрібно від доби до місяця. Тому розвивайте та оптимізовуйте сайт, і він з’явиться в індексі пошуковиків скоріше і вище. Але це уже інші публікації.

Успіхів у розвитку вашого сайту 😉

Читайте також: