221

Український сервіс просування сайтів SeoHammer

Автоматичне просування сайту СЕОНа днях знайшов цікавий сервіс для вебмайстрів – SeoHammer. Спеціалізується він на автоматичному СЕО просування сайтів в мережі. Раніше реєструвався на подібних для ознайомлення, але особливістю цього сервісу є те, що він український!

Автоматичне просування сайту, заключається в програмній роботі аналізу сайту, підпору ключових слів, що найбільше підходить для вашого ресурсу і найважливіше – автоматична закупівля посилань. Це поки що найефективніший спосіб просування сайту в мережі – закупівля посилань із зовнішніх ресурсів.

Якщо це робити вручну, то на контроль якості посилань доведеться витрачати багато часу. Наприклад на SAPE, де є величезна база сміттєсайтів і шахрайських сайтів, закупивши посилання на яких можна вбити свій сайт, так і не просунувши. А для детального аналізу кожного – втрачається час.

SeoHammer пропонує цю роботу спростити і автоматично підібрати найефективніші сайти під кожен запит. База сайтів – українська, тобто сайти на яких будуть розміщенні посилання – українські, що теж дуже важливо! А основний пошуковик під який орієнтується просування – Google (в Україні це ~ 70% пошукового трафіку).

Система працює з електронною оплатою webmoney, але не побачив найлегшого для України способу оплати приват24. Хоча, думаю, з часом появиться така можливість.

Важливо те, що SeoHammer хоч і пропонує автоматичне просування сайту, але не забуває і про ручний контроль. Тобто є можливість аналізу якості закуплених посилань в ручному режимі. Для цього існує спеціальний інструмент “Перевірка вхідних посилань”.

Ще помітив, а точніше не помітив української версії системи. Надіюся цей мінус з часом виправиться. А поки що тестую сайт так, як є. Дуже зручний інтерфейс, на аналогічних сервісах було важче розібратися з СЕО автоматизацією.

Ну а для тих, кого теж цікавить автоматичне просування сайту в інтернеті реєструємося –  www.seohammer.ru! Там зараз діє акція, нараховується 10$ новачкам із сайтами в доменній зоні .ua

Читайте також: