129

Оптимізація та просування сайту в інтернеті

Ви створили, чи замовили розробку сайту для свого бізнесу. Ось він вже працює та доступний з будь якої точки світу. Що робити далі, чому люди не заходять і не користуються вашими послугами?

Оптимізація та просування сайту в інтернеті

Запам’ятайте одне золоте правило інтернету – ніщо не працює, якщо його не просувати! Мало оприлюднити свій проект в мережі, потрібно його ще активно презентувати людям! На сьогодні є три основні джерела, які акумулюють людську увагу та можуть направити її до вашого сайту:

  1. пошукові сервіси;
  2. соціальні мережі;
  3. реклама.

Звісно ж, найкраще планувати розвиток бізнесу в мережі варто ще до початку його створення. А грамотно це можна зробити лише зі студією, яка надає повний комплекс послуг https://it-kitchen.com.ua. Але, якщо так не склалося, то ось що потрібно знати.

Оптимізація сайту

Якісний, грамотний сайт – запорука вашого успіху. Якщо це інтернет магазин, він має бути швидким, інформативним та зручним у користуванні. Спробуйте відсторонитися й зробити замовлення власноруч. Всі не зрозумілі моменти – спростіть. Зайві візуальні елементи, анімації та ефекти приберіть. Пам’ятайте, зараз більшість людей заходять в інтернет з мобільних телефонів, а вони мають деякі обмеження по швидкості роботи. Тому уважно дослідіть, як йде завантаження зі смартфонів, чи коректно працює адаптивність. Ідеально налаштований сайт по швидкодії — отримує бонус від пошуковиків. Та найбільше, що впливає на результат пошуку — контент. Навіть, якщо у вас просто товари — робіть детальні описи. Гарна оптимізація — стратегічна основа просування. Звісно ж, самотужки за всім стежити буде важко. “Правила гри” міняються часто. Тут просто необхідна допомога компанії спеціалістів it-kitchen.com.ua/internet-marketing/seo/. Ознайомтесь з послугами, для підприємців завжди знайдеться вигідна пропозиція.

Просування в соціальних мережах

Ваш бізнес повинен бути живим! Сучасні користувачі інтернету більшість часу проводять на сторінках популярних соціалок. Будьте завжди поруч! Це ідеальний інструмент для малого або локального бізнесу. У Facebook та Instagram є внутрішня рекламна мережа, де можна налаштувати показ оголошень для конкретних людей. Наприклад, коли ви орієнтовані на Львів, ставите показ лише у Львові. Хтось точно зацікавиться і, можливо, підпишеться на вас. А це потенційні покупці в майбутньому. Якщо з пошуку приходять випадкові люди, то на соціальних сторінках збираються постійні клієнти. Тримайте їх у тонусі!

Контекстна реклама

Найшвидший результат! Стартує рекламна кампанія та практично відразу ви отримуєте віддачу. Метод не дешевий, але найдієвіший в короткій перспективі. Будьте обережні, контекстна реклама ефективно працює лише коли грамотно налаштована. Тут також потрібні помічники it-kitchen.com.ua/internet-marketing/kontekstna-reklama/. Зате для миттєвого старту онлайн бізнесу, кращого методу немає.

Підсумовуючи, хочу наголосити на тому, що не варто робити ставку лише на один з напрямів. Бізнес онлайн, потребує комплексного підходу. Не рекомендується запускати в хід рекламу, коли не зроблена хоча б внутрішня оптимізація сайту. Розставте всі акценти і ключові точки перед тим, як запуститись.

Читайте також: