241

Скільки коштує створення сайтів?

Ти бізнесмен і хочеш перейти в онлайн? Або в тебе виникла ідея бізнесу в інтернеті, але не знаєш як її реалізувати? Рано чи пізно ти зіштовхнешся із фактом — основою роботи в інтернеті є сайти. А коли захочеш замовити розробку, знову станеш на роздоріжжі вибору – чого саме, чи у кого. Давай трохи розберемось, що таке створення сайтів та скільки воно коштує.

Кіт програміст

Перш за все, потрібно зрозуміти, поняття “ціна сайту” — не існує. А все тому, що створення сайтів — це процес, участь в якому беруть багато людей. Виходь з того, що він має робити. Якщо магазин — які функції він повинен виконувати, візитка — яку інформацію людям має розкрити. Не думай за дизайн, про нього потурбуються спеціалісти. В залежності від функціональності та обсягу робіт, формується остаточна вартість розробки.

Етапи створення сайтів

Умовно процес розробки поділяється на декілька етапів:

  1. Обговорення потреб замовника, формування технічного завдання;
  2. Малювання дизайну;
  3. Верстка макетів;
  4. Програмування;
  5. Тестування продукту, та запуск.

У кожної веб-студії список може трішки відрізнятися. На всіх етапах можна вносити корективи, проте бажано, все обдумати заздалегідь, щоб потім не міняти кардинально функціонал. Іноді буває, дрібна правка потребує кількох днів роботи, перепису значної частини коду (для тебе означає додаткові витрати). Над кожним етапом створення, працює окремий спеціаліст, або ж навіть декілька. А координує їхню роботу менеджер, з яким, власне, й обговорюються всі зміни, доповнення чи виправлення. Хочеш дізнатися детальніше про цей процес? Веб-студія Igmish тобі допоможе, просто залиши заявку, тобі зателефонують.

Безкоштовні сайти

Існують платформи, які дають можливість створити сайт власноруч безкоштовно. Але треба знати ряд причин через які варто відмовитися від послуг такий сервісів. По-перше, неможливо міняти функціонал такого сайту. Вони робляться на готових шаблонах, якщо по зовнішньому вигляді є безліч варіантів, наявна можливість гнучкого налаштування, то по функціоналу всі однакові. Також там складна інтеграція з іншими сервісами, або ж не вийде поєднати взагалі. По-друге, всі ці генератори використовують дані у своїх цілях: статистика відвідувачів, статистика покупців, база товарів — все не конфіденційне. По-третє: така платформа, може одного разу закритися, а твій бізнес разом з нею, тобто розраховуй на додаткові ризики. Крім того, щоб використовувати повноцінно можливості подібних платформ, створюються платні послуги. Тобто все одно доведеться платити.

Висновки

Отож, скільки все ж коштує створення власного сайту? Можна його створити самостійно безкоштовно. Цей варіант підійде коли твій бізнес простий, не планується продаж, чи не шкода в один момент його закрити. Просто займайся продажами, про все інше подбає платформа. Але, якщо задум серйозніший, тоді все ж варто замовити сайт. Тут орієнтуйся лише на власні можливості. Раджу йти наступним шляхом. Визначся що ти хочеш отримати, яку суму готовий вкласти у свій онлайн-бізнес. Поділи її на дві частини. Половину запропонуй веб-студії за розробку, там підрахують результат на таку суму. Другу половину відклади на рекламу, а також просування. Далі, якщо сума не достатня для того, що собі задумав, оптимізуй функціонал. Можливо тобі не потрібний особистий кабінет покупця, зайві калькулятори, “свистілки-перділки” та інше. Тобто, потрібно максимально спростити завдання, щоб отримати максимально ефективний продукт.

Читайте також: