232

Форма пошуку. Відеоуроки верстки сайтів, 5

Якщо ви хочете, щоб відвідувачі вашого сайту були повністю задоволенні і щоб вони мали змогу знайти  відповіді на усі свої запитання, то доведеться поставити форму пошуку на сторінку сайту. У html існують спеціальні теги для цього.

Форма пошуку присутня, практично на кожному сайті. Вона дозволяє знайти саме те, що користувачу потрібно. У html існують спеціальні теги для створення різного роду форм і пошуку включно.

Перша особливість форм – їхнє оголошення, для цього використовуємо тег: <form>. Це парний тег і він є лише інформаційним, тобто не несе ніякої інформації, окрім того, що говорить браузеру: “форма починається тут / форма закінчується тут”. Відповідно він не відображається на сторінці. При потребі, тег form можна використовувати, як аналог тега div (тобто як блок), задаючи йому стилі.

Поля форми виводяться тегом: <input>. Різні типи в атрибуті type=“”, говорять браузеру яким чином це поле відображати. Цей тег не парний і має стандартні стилі. Щоб зробити поля такими, як намальовано в psd макеті, потрібно ці стандартні стилі переписати своїми.

Читайте також: