336

Безкоштовні курси по WordPress

Це сталося! Нарешті українці припинили скиглити і зайнялися ділом. На днях стартувала безпрецедентна акція! Усі хто бажає, може навчитися робити власні блоги і сайти на системі Wordpress. До 19 березня можна записатися на курс безкоштовно!

Безкоштовні курси по WordPress від sichnet.com

Для цього потрібно лише підписатися на спільноту організаторів SichNet: https://goo.gl/pWXy87, зробити перепост цього запису: https://goo.gl/4PLJzE та написати в коментарях про своє бажання долучитися до вивчення WordPress.

Не забуваємо, що пропозиція дійсна лише до 19 березня 2016 року. Тобто безплатні курси “Як створити свій сайт, на базі  Wordpress”, після зазначеного терміну стануть платними. Тож спіши виконати умови акції та підписатися на уроки 😉

Курс веде відомий український блогер Олег Волощук. Навчання триває близько місяця. А по закінченню, усі студенти зможуть відкривати свій власний блог чи сайт на будь-яку тематику. Також, нагадаю, курс по WordPress – повністю україномовний.

Подякуємо репостами проекту sichnet.com, за таку приємну акцію і за можливість навчатися в режимі онлайн українською мовою. Я свій уже зробив, а ви? 🙂

Читайте також: