120

Плагін WP-Optimize

Час від часу, приходиться видаляти спам, який засмічує блог. Але через те, що  WordPress не має функції “видалити весь спам“, одним списком за раз, ця роцедура перетворюється, на довготривалу і нудну роботу з проклинаннями. На днях, я заглянув у папку зі спамом і жахнувся – > 4000 спамерських коментарів. Звісно ж в ручну по 20 коментарів видаляти не було бажання, тому вирішив скористатися допомогою від плагінів. У цьому випадку, чарівною пличкою став плагін WP-Optimize.

Плагін простенький, після активації, з’являється новий пункт в меню, де знаходиться декілька опцій і чарівна кнопочка:

Плагін WP-Optimize

Плагін WP-Optimize опис і налаштування

Налаштування плагіна WP-Optimize – елементарне. Відзначаємо що потрібно очистити і натискаємо кнопочку “Process”. Після декількох секунд (якщо багато сміття видаляється), його можна деактивовувати. Значення на скріні:

  1. очистка ревізій — це старі версії публікації, до редагування, зберігаються автоматично і з часом їх може бути доволі багато (в більшості, це зайва інформація в базі);
  2. видалення чернеток — те, що не опублікувалося і те, що видалилось;
  3. видалення всіх спам-коментарів — власне, це те, що примусило мене ознайомитися з цим плагіном;
  4. видалення всіх коментарів, що чекають на схвалення;
  5. видалення додаткових налаштувань плагінів — багато плагінів записують свої налаштування в базу, ця опція дозволяє очистити ці налаштування, але лише тих плагінів, які вже не використовуються;
  6. видалення всіх пінгів;
  7. видалення всіх трекбеків;
  8. кнопка активації видалення.

Ось таким простеньким плагіном, мені вдалося зберегти купу часу і нервів. Дивно, що WordPress досі немає функції видалення коментарів чи спаму одразу одним списком.

Читайте також: