255

Просте налаштування SSL для WordPress, безкоштовно

SSL сертифікат вже більше стає важливим для ранжування сайту в пошуку, не говорячи вже про те, що він забезпечує конфіденційність з’єднання клієнтів. Але не всі досі розібралися з цією технологією. Якщо ви серед них, то наступні налаштування SSL для Wordpress вам допоможуть.

Це мабуть найпростіший спосіб, тому просто робіть все за мною, дуже легкі і прості кроки, а головне – безкоштовно! Основним помічником буде сервіс Сloudflare. Покрокова інструкція зі скріншотами далі.

  1. Для початку, потрібно зареєструватися за посиланням https://dash.cloudflare.com/sign-up, ввівши свій e-mail і пароль.

налаштування SSL на WordPress

  1. Після реєстрації на cloudflare, відкриється сторінка, де потрібно додати свій сайт у вигляді “domen.com”, тобто без http://

ssl для WordPress за допомогою cloudflare

  1. Додавши його, сервіс автоматично згенерує на своєму сервері ssl ключ, відповідні всі налаштування, а також DNS під ваш домен. Відкриється сторінка з описом, де потрібно натиснути кнопку “Next”.

https:// для сайту на wordpress

  1. В наступному кроці, обираємо безкоштовний тариф з ssl сертифікатом:

Безкоштовний ssl сертифікат від cloudflare

  1. Система проаналізує ваш домен і його DNS та A записи, тиснемо “Continue”.

ssl для сайту детальна інструкція

  1. А тепер увага! Це найскладніша і найвідповідальніша частина, робіть дуже обережно. У свого реєстратора, де ви купили домен, потрібно змінити NS записи. Старі сервери, замінюємо на ті, які вкаже cloudflare. Якщо ви не знаєте де це робиться, зверніться у технічну підтримку реєстратора, там вам допоможуть. Після того, як зміни до налаштування домена ви внесли, поверніться до cloudflare і натисніть “Continue”.

зміна NS для sll від cloudflare

Оновлення NS серверів може тривати до доби часу. Але зазвичай на це йде близько 5-10 хвилин. Поки сервіс їх не побачить, висітиме статус “Status: Website not active (DNS modification pending)”.

Status: Website not active (DNS modification pending)

Оновлюйте сторінку час від часу, поки не буде статус “Status: Active”.

Status: Active

  1. Перейдіть на вкладку “Crypto” і у випадайці навпроти SSL, виберіть “Full”. А також увімкніть “Automatic HTTPS Rewrites”.

SSL для вордпрес

  1. Тепер на свій сайт на Wordpress потрібно встановити плагін Cloudflare.

Плагін Cloudflare

  1. В налаштуваннях плагіна вводимо дані свого акаунта: email (на який реєстрували cloudflare), та API Key.

Інтеграція sll на wordpress

API ключ знайдіть у своєму акаунті:

API ключ

  1. Останній крок, в налаштуваннях свого сайту змініть url домашньої сторінки з http:// на https://

з http:// на https://

Це все, https:// для вашого сайту на WordPress підключено і налаштовано. Але є ще деякі ньюанси, які потрібно знати. Якщо ви налаштовуєте ssl для робочого сайту, на якому вже були оприлюднені матеріали, то може виникнути блокування браузером частини контенту, так званий “Mixed content”. Це відбувається через наявність в коді посилань з http://. Вони йдуть з бази, переважно це зображення. Щоб вирішити цю проблему, потрібно зробити заміну в базі всіх http на https. Також у вашому шаблоні можуть бути записанні жорсткі підключення css і js файлів. Тому потрібно зробити аналогічну заміну. Друга особливість, якщо ви введете у адресний рядок старий домен з http і він відкриється без переадресації, її необхідно додати. Налаштування 301 redirect з http на https додавати в файл .htaccess

Також його можна зробити на Сloudflare у вкладці “Page Rules”, вказавши домен сайту у вигляді: http://*domen.com/*
А у випадайці вибрати “Always Use HTTPS”.

Page Rules, redirect from http to https

Читайте також: