852

Відсутня тимчасова тека WordPress

Час від часу нас, вебмайстрів та розробників сайтів, заносить на екзотичні хостинги. Такі хостинги можуть мати цікаві недоробки і сюрпризи, які в результаті стають додатковою роботою та проблемою для коректної роботи сайту. Ось щойно довелося побороти одну помилку, що виникала при роботі WordPress на подібному хостингу. Суть її у тому, що при завантаженні будь-якого файлу через адмінку, система викидала повідомлення: “Відсутня тимчасова тека” (англ. “Missing a temporary folder). Таке ж повідомлення світилося при спробі додавання нових плагінів та тем вордпресу. Причина і лікування знизу.

Відсутня тимчасова тека WordPress

Тимчасова папка, це папка, куди заливаються файли для обробки скриптами і подальшого їхнього переміщення у постійні папки від WordPress (uploads). Зазвичай ця папка розміщена в корені акаунту хостинга і носить назву tmp. Переглянувши FTP, ця папка насправді була. Відповідно причина ховається у коді, який визначає її розміщення.

Вордпрес її розміщення зчитує з конфігураційного файлу хостингу. І тут приходить розуміння того, що екзотичний хостинг просто забув у налаштуваннях вказати цей параметр. Для того, щоби заливання зображень та інших файлів у WordPress,  відбувалося без помилок, потрібно в php.ini прописати значенння «upload_tmp_dir». Якщо у вашого екзотичного хостинга є хороша технічна підтримка – напишіть туди, щоби внесли цю зміну. Ну, а якщо там сидять неандертальці, то щоби не виникало помилки “Відсутня тимчасова тека“, відкрийте файл wp-config.php, в корені вордпресу і додайте в кінці такий рядок:

Тепер заливка файлів працюватиме без помилок. Ще може виникнути одне непорозуміння: “Неможливо перенести файл у wp-content/uploads/…” – у такому випадку для папки uploads, поставте доступ 777.

Читайте також: