192

Вивід списку публікацій з категорії відкритої публікації

Іноді потрібно у Вордпресі (WordPress), зробити вивід списку публікацій з категорії, до якої прикріплена публікація яку ми переглядаємо. Завдання закручене, але його можна перефразувати і пояснити простіше: коли ми відкриваємо публікацію, то знизу чи збоку зробити вивід подібних публікацій з її категорії.

Раніше я уже публікував щось подібне  → Схожі публікації з картинками. Але там код громіздкий і заточений під ширшу задачу. Давайте щось подібне запишемо для виводу простого списку.

Вивід списку публікацій з категорії яку переглядаємо WordPress

Отже за логікою, для реалізації нашої задачі спочатку потрібно визначити в якій категорії відкрита публікація розміщена, далі витягуємо з неї масив публікацій і виводимо з потрібними нами параметрами. Код виводу публікацій з категорії, в якій розміщена відкрита публікація буде виглядати так:

Перша частина коду — визначення категорії, вона нам не потрібна бо там нічого міняти не потрібно. Друга частина коду – відбір потрібних публікацій і задання параметрів виводу. А її змінювати уже можна, тому розглянемо, що тут і до чого.

 ‘orderby’ => ‘date’, — сортування виводу публікацій, якщо вам потрібно вивести випадкову змінюйте на ‘rand’. І так далі, відповідно до специфікації функції get_posts.
‘order’ => ‘DESC’, — порядок сортування, або спадаючий, або зростаючий (ASC).
‘numberposts’ => 99, — кількість публікацій для відображення у списку, змініть число на потрібне для вас.

Остання частина функції – це формування виводу. У даному випадку буде виводитися звичайний список з назвою публікації і посиланням на неї. Вивід теж можна поправити під себе, додавши туди короткий опис, свій html каркас і т.п.

Реалізація можливості виводу списку публікацій з категорії в якій опублікована відкрита публікація, мені потрапила на новинному сайті. Цей тип сайтів не стандартний і такі незвичні рішення там буденність. Перевага власного коду над плагінами – очевидна:

  • менше навантаження через відсутність зайвого коду;
  • не втрачається функціонал та вигляд виводу через оновлення плагіну;
  • можливісь інтегрувати потрібний вивід на свій смак, це відноситься як до вигляду, так і до розміщення на сайті.

Пробуйте та користуйтесь 😉 Головне пам’ятайте, що цей шмат коду краще виконувати у головному циклі шаблону single.php.

Читайте також: