111

WordPress, перехід на новий домен

WordPress, перехід на новий доменДуже часто буває так, що сайт переїзджає на новий домен. Більш солідний, дорогий чи навпаки – безплатний, то є не дуже важливо. Головне те, що це додаткові проблеми і додаткове поїдання часу на їх рішення. Сьогодні я напишу як зробити перехід на новий домен, без зайвих проблем і питань на прикладі CMS WordPress.

Зовсім недавно Фіглі, пережили такий процес і я тоді вперше зустрівся з проблемою як зробити правильний перехід WordPress на новий домен. Трошки помучився, але згодом зрозумів, що там немає що мучитися.

Загалом є три дієві способи, які допоможуть усунути проблему з переходом на новий домен. Я використовував лише один – найбільш дієвий, але напишу для загального розвитку всі три.

Перший спосіб. Це найпростіший спосіб, що вимагає мінімум дій.

  1. Заходимо в адмін-панель свого сайту на сторінку “Опції – Загальне“.
  2. В полях “Адреса WordPress” і “Адреса блогу” вказуємо URL нового домену і підтверджуємо зміни, натиснувши на кнопку “Оновити опції”.
  3. Готово. У той же момент WordPress переадресує Вас на сторінку входу в адмін-частину, але вже на новому домені.

Відразу критика, точніше проблема, з якою я зустрівся в цьому способі. На новий домен зробив перехід завчасно, тому не міг зайти в ту саму адмінку, бо такої сторінки не існувало.

Другий спосіб.

  1. Відкриваємо резервну копію бази sql в текстовому або редакторі.
  2. Замінюємо всі вложені старі адреси сайту на нові адресу, наприклад: https://fgliwmigli.sru на https://figli.pp.ua, після чого зберігаємо зміни.
  3. Завантажуємо редаговану базу даних на сервер.

Це все, ваш сайт на WordPress має працювати за новою адресою. Я особисто відкинув цей варіант, бо він дуже трудомісткий і потрібно бути уважним, щоби щось десь не пропустити.

Третій спосіб.

  1. Заходимо в phpMyAdmin → база даних.
  2. Натискаємо на вкладку “SQL” і по черзі виконуєм наступні 3 запити, замінивши (знову ж приклад) https://fgliwmigli.sru і https://figli.pp.ua відповідно на старий і новий домени сайту (будьте уважні, в кінці не повинно бути слешу):

 

Перевіряйте обов’язково щоб не було лишніх пробілів. Це все, саме останнім способом, я й усунув всі проблеми, коли робив перехід на новий домен WordPress.

Читайте також: