32

Ідеї подарунків жінці на День святого Валентина

Що подарувати жінці на День святого Валентина? Свято здається молодіжне, та насправді воно відноситься до всіх закоханих і не тільки. Знайте, що у в світі вітають не тільки своїх половинок, але й рідних – маму, бабусю, друзів. Всіх, кого любите! Розгляньмо кілька ідей подарунків жінці на День святого Валентина.

Ідеї подарунків жінці на День святого Валентина

Підбираючи подарунок на 14 лютого, пам’ятайте, що це має бути більш символічний подарунок, ніж якась дорогоцінна річ, на яку дівчина чи жінка очікують отримати. У цей день дівчині важливо отримати вашу турботу й увагу.

Букет квітів

Найкращий подарунок для коханої. Живі квіти люблять практично всі жінки. Зараз в Україні є багато квіткових магазинів, де можна скласти унікальний букет за побажанням. Дізнайтесь який аромат квітів любить ваша половинка, складіть ідеальний для неї. Також є можливість замовити доставку прямо до дому. Полюбляєте щось оригінальне? Замовте троянди у склі. Живі квіти будуть милувати око роки. Вони не зав’януть і води не потребують:

Жінка не любить квітів? Зробіть букет із солодощів, або фруктів. Таким не тільки милуватись, поласувати також можна.

Одяг

Ця ідея підійде дуже прагматичній жінці. Одяг, як подарунок, не лише покаже вашу турботу, він буде корисним у житті. А щоб не бути банальним, пошукайте щось цікаве та оригінальне, наприклад піжаму у вигляді кота чи зайця, з хвостиком та вушками. Або ж теплі колготи вкриті візерунком, ніколи не будуть зайвими, а великий вибір в наших онлайн магазинах, не залишить байдужими ні вас, ні жінок https://planetakolgot.com.ua/kolgotki/teplye/s-sherstyu/. Або ж набір шкарпеток на яких нанесені прикольні малюнки. Дрібничка, проте практично та приємно.

Сувеніри

Незабутні подарунки — персоналізовані. Замовте друк спільної фотографії на кристалі, виглядає  чарівно. Не звичний портрет займе видне місце у вашій спальні:

Фотографію також поміщають у золотий кулон. Він стане для коханої людини талісманом, що завжди нагадуватиме про почуття.

Інші атрибути

Головною умовою подарунку має бути ваша увага та турбота. Якщо функціональна річ, то вона має піклуватися жінку. Для прикладу парасолька — оберігає від дощу; навушники з підігрівом — зберігає вуха у теплі в холодну пору року; чашка — зігріє гарячим напоєм і т. д.

Не забувайте також провести цей день разом, сказати теплі слова одне одному. Саме для цього існують такі свята, подарунки то справа десята.

Читайте також: