148

Збереження електроенергії, сучасні технології в акумуляторі Тесла

Якщо у Вас великий будинок або підприємство витрати на електроенергію достатньо великі і звісно ж є велике бажання заощадити не втративши при цьому потужності чи комфорту у користованні електрикою. Для збереження електроенергії сучасні технології зайшли доволі далеко і пропонують нам великий вибір пристосувань і приладів, які і допомагають зберегти електроенергію, але саме сьогодні ми поговоримо про революцію у світі сучасніх технолгій акумулятор Тесла. Ця компанія відома на весь світ своїми електромобілями та цікавими новинками у електроіндустрії. Такий акумулятор може забезпечити електроенергією приватній будинок або будь-яке комерційне підприемство, простіше кажучи Ви будуте мати власну електростанцію, яка працюватиме тільки на Вас.

Результат пошуку зображень за запитом "накопичувач електроенергії"

А теперь, давайте зазирнемо всередину цього дива техніки і розберемося які за і проти у ньому є. Перше на що хочеться звернути увагу це привабливий дизайн акумулятора Тесла, компанія постійно прагне до естетичного зовнішнього вигляду своїх приладів, тепер акумулятор не потрібно буде ховати подалі і він чудово впишеться у сучасній інтерьер. Другий аспект – це компактність акумулятора Тесла, він доволі невеликий, всього 1300 х 860 х 180 мм. і легко поміститься навіть у маленьку кімнату та не заважатиме ходити. Акумулятор Тесла дуже легко інтегрується у домашню мережу та може бути вмонтований до системи із сонячними панелями. Компанія Тесла відзначає, що найбільш містка версія більш орієнтована на резервне накопичення енергії, тобто, краще підійде підприємствам, тоді як модель, ємність якої 7 кВт/год краще підходить для користування щодня. Як приклад, це може бути доволі ефективно там, де ціна на електроенергію напряму залежить від часу доби. Тоді акумулятор Тесла дасть можливість дуже добре зекономити, живлячи мережу у Вас вдома у час, коли найвища вартість. Завдяки цьому акумулятору Ви не тільки зможете заощадити електроенергію ті знизити витрати, а і додати у будь-яку частину Вашого будинку стильний і корисний предмет інтерьеру. Ціна цього дива техніки також не така страшна, акумулятор Тесла Ви зможете придбати всього за 3000 – 4000 долларів, а монтаж обладнання обійдеться у 1000 – 2000 долларів. Саме тому, якщо Ви маєте хороші і сучасні сонячні панелі, рекомендуємо Вам не зволікаючи замовляти акумулятор Тесла. Але все ж таки, у кожного, навіть найкращого винаходу є свої недоліки, не оминув цей стериотип і акумуляторі Тесла, хоч вони і дуже незначні. По перше, якщо Ві живете у квартирі або у зовсім маленькому приватному будиночку, покупка акумулятора Тесла буде зовсім не вигідною, адже якщо перерахувати він зоже Вам окупитися лише років за 50, що не зовсім порадує власника. По друге, він хоч і компактний але доволі важкий, тому самотушки Вам його не перенести, а кріпитися він повинен лише на надійну стіну надійними кріпленнями. Ще один з доволі неприємних моментів це те, що в данному акумуляторі стоять звичайні літієві батареї, і хоч компанія обіцяє десятирічну гарантію, усі літієві батареї мають властивість із часом втрачати свою заявлену ємність, за приклад можна взяти батарею від ноутбуку, через якийсь час, якщо Ви її постійно заряджаєте вона перестає тримати той заряд, який заявлений постачальником. Але все ж таки акумулятори тесла, хоч і не зовсім вигідні для встановлення в багатьох місцях, все ж таки вони дуже корисні там, де дуже важливе постійне і безперебійне електропостачання, наприклад лікарні, компьютерних серверах, вимірювальних станціях і тому подібне.

Більше інфи про акумуляторні системи на основі літію, читайте на сайті https://prel.prom.ua/g18044417-ltj-zalzo-fosfatn

Отож, слід підвести підсумки, акумілятори Тесла це достатньо великий прорив у збереженні електроенергії, вони естетично виглядають і дуже легко підключаються у загальну мережу, але перш ніж придбати це диво техніки слід дуже добре подумати про те, чи буде це вигідним вкладенням саме для Вашого будинку чи підприємства. Дуже дякуємо Вам за приділений час і читайте інші наші статті.

Читайте також: