4166

Як зробити скрін. FSCapture

Хотілося б розказати так багато, наприклад – де зазвичай відпочивають українці, а ще краще – як вони це роблять. Але на такі теми потрібно говорити десь в передсезонному чи сезонному на відпочинок періоді. А сьогодні, я розповім про одну маленьку і корисну програмку.

FSCapture60 – це невеличка безкоштовна програмка, яку можна скачати безплатно на різних ресурсах, або прямо з цієї публікації (внизу), що допомагає швидко і без зайвого робити скрін вашого робочого стола, або частину вікна, яку вам потрібно для того чи іншого наміру. Особисто я, користуюся FSCapture60 дуже часто. Це починаючи від різних цікавих моментів, які зустрічаються в мережі:Гола дівкаі закінчуючи фотографіями різних програм та сайтів, для того аби зробити певну інструкцію користування, наприклад “Як видалити підписчиків“.

Отже, як зробити скрін робочого стола, чи сайту, чи програми? Дуже просто насправді. Потрібно скачати FSCapture60, відкрити програмку, вона маленька (1,1мб) і виглядає ось так:Скачати безплатно FSCapture60

тобто маленьке прямокутне віконечко з декількома кнопочками. Насправді там найважливіший прямокутничок їз штриховим обведенням. Саме ним і користуюся. Він дозволяє виділяти ту область екрану, з якої потрібно зробити скрін.

Крім того, готові скріни можна обмальовувати, як то показано на зразку вище. Для цього у вікні, що появиться при скрінуванні, потрібно обрати “Рисование”.

Всю цю чарівність, FastStone Capture,  можна скачати безплатно і без смс, чи віруса, за посиланням – Скачати FastStone Capture

Дякую за відвідини і Всього вам найкращого!

Читайте також: