2186

#beechallenge для ТП (ФОТО)

Всесвітньо відомий #IceBucketChallenge, зробився трендом і задав ритм для появи різних інших челенджів. Вони ходять і розмножуються серед користувачів соціальних мереж, як кролики в Австралії. Дехто навіть хоче об’єднати челенджі у окрему соціальну мережу 🙂 А от найцікавіший челендж, який придумали кмітливі хлопаки – це #beechallenge! (ОБЕРЕЖНО, ДАЛІ ФОТО +16!!!)

#beechallenge для ТП (ФОТО)

Суть #beechallenge проста – дівчата знімають ліфчики, одягають їх на голову, ніби окуляри і роблять селфі фото, де показують голі груди (цицьки), а далі все за схемою: “передаю #beechallenge своїм подружкам Каті, Люсі і Марусі”. Ніби все просто 🙂 Візьми і сфотай голі цицьки. Ось приклад фото з #beechallenge:

#beechallenge photos

#beechallenge голі цицьки фото

Bee challenge крутий, правда?

голі груди дівчат флешмоб

Єдина нормальна вірусна акція у соціальних мережах 🙂

голі цицьки дівчат фото челендж

Безстидниця мріє отримати Bee challenge.

голі дівчата соцмереж

#beechallenge фото

Голі хлопці теж приймають участь в бі челендж 😀

#beechallenge фото хлопців
І ви не подумайте, голі цицьки – то не порно і не розбещення та збочення, то просто бі челендж 😀

великі голі цицьки #beechallenge фото

Веселий флешмоб голих цицьок, соцмережі підхоплюють не так швидко, як попередника, але публікації про #beechallenge можна побачити і на серйозних новинних сайтах (ТСН наприклад). Крім того, голі груди на фотографіях повторюються, часто буває по декілька різних фото від однієї учасниці цього еротичного флешмобу. Все це більше схоже на роздуття нового тренду, на хвилі успішності тематики.

А якщо бути конкретним і говорити коротко, то #beechallenge – це розвод ТПшок на цицьки!!! Скоріш за все, якісь чувачки на одному з анонімних форумів, придумали цей тег і залили кілька куплених фото. Написали історію і розкидали по сайтах, а далі пішов природний ріст. Тупенькі дівчата вірять в необхідність продовження ланцюжка челенджу і фотографують свої голі груди, виставляючи їх в інтернет. Хлопці ж тішаться, хоч і не дуже вдалою, але реалізованою ідеєю і збирають колекцію з фого розіграних цицькастих дівчат 😀

Читайте також: