2240

Нова книга Дереша. Скачати

Нова книга Любка дереша в електронному варіанті

Так, Любко Дереш нарешті повністю, закінчив своє написання нової книги – “Як стати Богом і не заплакати”!!! І вже навіть уривок, а саме – “Голова Якова. Глава 2.”, доступний для вільного скачування в мережі. Нижче я напишу посилання, за яким можна цей кусочок скачати безплатно!

Як відомомо, книга “Як стати Богом і не заплакати” писалася дуже довго, ще довше Дереша переслідували сумніви щодо неї. Одного разу книжку, навіть вже підготували до друку, але молодого письменника, “гіганта” сучукрліту, якась невидима сила зупинила і він безповоротньо відказав друкарні у тиражуванні нової книги.

Що ж було потім? А потім роздуми чому так і чи варто. Якщо хтось подумає, що це було зроблено лише задля піару, то глибоко і фатально помилиться. Адже про цю історію ніде не афішувалося і ніхто нічого про неї не знав та не чув. Лише зацікавленні журналісти, вже зовсім недавно, розвідали чому немає обіцяної нової книги Дереша, просто наблиднувши йому одноманітними запитаннями.

Нагадаю, що деякі уривки з уривків книги “Як стати Богом і не заплакати”, вже публікувалися на різних сайтах в електронному вигляді. Але все це були лише кусочки, фрази, репліки і не закінченні описи. Тепер же доступний в інтернеті уривок повністю! А сама книжка обіцяє бути цікавою і не стандартною для стилю Дереша.

Але не спішіть розчаровуватися, бо новий Дереш – ще кращий Дереш. Зрілий, досвідчений і, від недавна, ще й одружений 🙂

На закінчення, як і обіцяв, залишу посилання за яким можна скачати повністю уривок нової книжки Дереша – “Як стати Богом і не заплакати“. (просто клікніть на назву)

© Figli

Читайте також: