391

Статуси в контаті

Вже давно забув про свою суперечку з одним фанатиком в контакті, але якось видно, що зберіг рефлексію на неї. Довго валялася серед сміття на комп’ютері, а це сьогодні випадково натрапив. Може хтось побачить в ній набір слів, хтось яндексного бота, а я скажу, що все писалося на основі. Для повного розуміння варто було б і саму суперечку вивісити, але якось так сталося, що загубив її. Залишилися лише статуси.

Отже символіка в статусах:

“співчуваю вмім живим і немічним, моя смерть була простим егоїзмом, боягузним проявом слабкості, але я щасливий:) і цього тепер не відібрати… співчуваю…”

“я помер не тому,що так вирішив; не тому,що цього хотів; не тому,що так вийшло; не тому,що так зробили; не тому, що не вибрався з снів..Я помер тому,що помер..”.

“я прийшов у цей світ підземний..він темний і жаркий, задушливо згадую, як там було..,на світлі – холодніше…”.

“сьогодні відкрив для себе, що не так усе як розказують.. справді там – холодніше..”.

“більшість і не думало проводити перепис населення,але я пирішив(задля цікавості)полічити – майже 100 млрд.,так як прожило людей від початку народження світу..”.

“тепер я точно знаю, мені недавно сказали – є покликані, а є обрані.. перші – ми (100млрд.), другі – РАЙ”.

“якби я творив виріб – я б старався його зробити ідеальним, у мене не має покликаних і обраних…”.

“але ж я лише покликаний… мої ідеї і думки до уваги не беруться – “не правильні”…”.

“нам покликаним від самого покликання приречено сидіти в теному жаркому місці під землею… але у нас перевага – нам тепло…”.

Читайте також: