121

18 форум видавців у Львові

Давно всім відомо, що з 14 по 18 вересня пройде 18-ий форум видавців у Львові. Зазвичай, цей захід відвідує велика кількість гостей та учасників, він вважається наймасштабнішою подією свого роду в Україні. Думаю цього року там буду і я 🙂 Хотів знайти програмку проведення цього заходу.

Цікаво, що 18-ий форум видавців, закінчується 18-го числа. Збіг обставин? Шкода, але ще досі на офіційному сайті форуму видавців відсутня повна інформація про учасників цьогорічного заходу, кожного дня там додають по каплі все нових і нових, а організованого загального списку досі ще не оприлюднили.  Тішить те, що з кожним роком кількість учасників збільшується, форум розростається і соліднішає. Цього року буде багато закордонних гостей, не мало і земляків.

Можна з впевненістю сказати, що форум буде цікавий для всіх вікових категорій. Думаю, як і минулого року, кожен відвідувач зможе прийняти участь у різноманітних конкурсах де розігруються цінні призи.  А також, взяти участь у презентаціях та поспілкуватись з учасниками та гостями форуму.

Що ж бажаю приємної Вам підготовки до відвідин 18 форуму видавців у Львові. Може десь там когось побачу, чи хтось побачить мене, але але це не гарантія того, що впізнаємось. І з пердмістям Осені вас 😉

Читайте також: