63279

Український ютуб, список каналів українською

Давно слідкую за розвитком українського YouTube, тож вирішив нарешті зібрати усі, знайомі мені, україномовні канали в одній публікації. Вийшов не великий і не малий список. Попереджаю, зібрані тут відеоблогери – дуже різнопланові і на різну тематику.

Український ютуб, список каналів українською

До речі, як буде правильно – ютуб чи ютюб? Хто що думає про це? А тепер обіцяний список – канали українською на ютуб.

Більшість каналів взято із спільнот Українського Ютубу.
Маніфест: https://www.facebook.com/groups/manifestua
Посилання у Facebook: https://www.facebook.com/groups/ukrainetube/

Підписуйтесь!
Бютіблоги
 1. Yuliana Kindratcka https://goo.gl/EE9eWL – дівчачий канал на ютубі українською мовою. Багато різних дівочих штук, челенджів, влогів. Знімає своє життя дівчина з тернополя.
 2. Nadia Hope https://goo.gl/b7t8Vc – відеоблог молодої мами на різноманітну дівочу тематику: “шопінг”, косметика, лайфхаки та просто історії з власного життя.
 3. JuliaKit https://goo.gl/1gLTvX – якісний український бютіблог. Хоча сам канал не вузькотематичний. Багато відео про саморозвиток, є інтерв’ю з цікавими та успішними людьми, і ще дещо інше. Підписуйтеся ?
 4. Irin Symchych https://goo.gl/X4rKGp – учасниця проекту "Топ-модель по-українськи", викладає відео про косметику, одяг і своє життя.
 5. Ganna Rogоzhinska https://goo.gl/DTFl6d – дуже багато інформації про макіяж і догляд за шкірою. Підписуйтесь, якщо цікавить ця тематика, якісний канал!
Влоги
 1. ЩОДЕННИК ХОЛОСТЯКА https://goo.gl/w0lWL3 – відеоблогер з Чернівців, холостяк. Знімає влоги про своє життя і життя знайомих.
 2. ПРИВІТ ПУСТОVІТ https://goo.gl/RFzYf8 – автор Ігор Пустовіт, працює ведучим на різних заходах. Це чистий відео блог, де публікуються уривки з життя, те, чим займається сам ютубер. Відео виходять дуже часто!
 3. Падон Живий https://goo.gl/uKNy2T – лайв канал відомого ютубера. Сюди він викладає усе, що не підходить під формат першого, а почав із крутезного мініфільму (влогу). Рекомендую до перегляду!
 4. Анастасія Щира https://goo.gl/l6BWKv – відеоблог творчої дівчини про власне життя та втілення ідей у життя. Креативним людям буде цікаво!
 5. VlogMaйster https://goo.gl/d3YtBR – влоги з Вінниці від енергійного місцевого блогера!
 6. V. BAKALOVA https://goo.gl/W0Zuul – харизматина дівчина, що знімає скетчі та влоги.
 7. Tasia Cute https://goo.gl/hPF0vb – дівчина-відеоблогер, знімає про своє життя, школу, записує відеовірші та інші цікаві сюжети.
 8. Olga Pylypchuk https://goo.gl/LbdOHp – персональний влог українки, що живе у Польщі.
 9. Kryzhanivski Family https://goo.gl/Y0xxsA – відеоблог молодої сім'ї журналістів, що переїхали до Києва.
 10. Balytska Vlog https://goo.gl/1NDEKu – знімає моменти свого життя на камеру, має безліч хобі (жонглювання, музичні інструменти, GTA) та часто проводить онлайн-трансляції!
 11. Andrian Vityuk https://goo.gl/b6JsAH – персональний влог українського підлітка, 14-тирічного школяра. Знімає свої поїздки, кулінарні рецепти та інше з власного життя.
Дитячі канали
 1. Лізонька ТВ https://goo.gl/qzXaqO – про іграшки, ігри та життя двох дітей.
 2. Канал Іванка / Ivanko channel https://goo.gl/nA08aU – Канал хлопчика Іванка та його татуся: про пригоди, цікавинки та моделювання Lego, дитячі рецепти та книги.
 3. З любов’ю до дітей https://goo.gl/RldhVu – канал для дітей: мультфільми для раннього розвитку, казки, пісні все українською мовою.
 4. ДОБРОДІЙ DOBRODIY https://goo.gl/AyXkDA – УКРАЇНСЬКИЙ контент спрямований на творчий, патріотичний, суспільний, особистісний розвиток дітей. Автор Юрій Журавель (художник, музикант, лідер гурту От- Вінта).
 5. Дені Шоу https://goo.gl/IDF2lL – канал для дітей з різними експериментами, іграми та іншими забавами. Розвивайтесь разом!
 6. Англійська для малечі https://goo.gl/3IGnpb – тут уроки, що навчать дітей говорити англійською. Цікава форма подачі інформації, спробуйте і переконаєтесь!
 7. Princess Sofia https://goo.gl/sZiaQk – канал для дітей, де Софійка (героїня відео) грається з мамою у різноманітні ігри. Подібні відео дуже популярні на ютубі, особливо, серед дітей.
 8. HelloAnn https://goo.gl/OE00qb – дитячий ютуб канал, веде дівчинка Аня, куди викладає огляди на дитячі книги, іграшки та інші розваги.
Ігрові канали
 1. ZGames https://goo.gl/sVJehR – закарпатський ґеймер, знімає відео з проходженнями ігор жанру "стратегії", а також проводить стріми українською.
 2. VatManStream https://goo.gl/ZP9e9n – ще один український ігровий канал, знімає проходження, робить нарізки ігрових моментів, та проводить стріми.
 3. StepanXolera https://goo.gl/eSRMo0 – ігровий канал з проходженням ігор українскою. Цікаве коментування, не типове для відео такої тематики. Мені особисто сподобалися ігри про Марс ?
 4. Pad0n https://goo.gl/h7Gcql – ігровий ютуб канал. Так звані летсплеї, в Україні набули дурної слави. Все це через не якісні заливання на відеохостинг різних нарізок від школярів. Канал Падона – протилежність, мабуть єдиний якісний і послідовний канал на цю тематику. Часто проводяться стріми з цікавими іграми.
 5. Nana // жіночий Let’s Play https://goo.gl/29sFM8 – радісна і енергійна Нана грає ігри на страмах. А ще реалізовує творчі ідеї у не ігрових відео (шикарні кавери). Підписуйтесь!
 6. MissKykyrydzka https://goo.gl/I5ufiv – ігровий канал дівчини! Рідкість на ютубі, а на українському – це взагалі унікально! Знімає відео майнкрафт та різні інші цікаві ігри.
 7. Mik787 https://goo.gl/D4H4vk – перший український канал про інді-ігри. І один з перших україномовних ютуберів загалом. Дата реєстрації: 29 серп. 2010 р., для ютубу це дуже, дуже давно.
 8. GameWith – Стріми Українською https://goo.gl/565UUX – стріми популярних ігор українською мовою
 9. Drifters https://goo.gl/YCQzSg – українські ігрові відео від автора без імені. На каналі розміщуються проходження, огляди, інструкції до різноманітних ігор. В описі навіть є розклад виходу відео. Проте, здається, він не дуже точний.
 10. Dobra Divka https://goo.gl/LNwJsA – дівчина - стрімер, яка у вільний час полюбляє пограти в ігри.
 11. Deni 3D https://goo.gl/KSxJq1 – ще один канал проходження комп’ютерних ігор, один з найбільших і найпопулярніших в україномовному ютубі. Спеціалізується на спортивних іграх. Весь матеріал українською!
 12. Alex_D20 – Let’s Play українською https://goo.gl/uKYFZo – Відео комп’ютерних іграшок, проходження, Let’s Play та огляди українською. Спокійні, «лампові» відео виключно українською мовою.
Інформаційні канали
 1. Студія Р. С. https://goo.gl/E4pnfz – пізнавальні інформаційні сюжети на різну тематику.
 2. VseNaSweety https://goo.gl/qZwMyS – цікаво про все на світі! Дві файні дівчини розкажуть вам про буквально все на світі. Тематика дуже широка, а подача і якість відео нереально круті. Підпишись прямо зараз!
 3. UMN https://goo.gl/2MoqbW – канал орієнтований на усіх українців світу. Обговорення важливих тем і подій, що мають відношення до українського суспільства. Ведучі Роман Скрипін і Данило Яневський.
 4. skrypin.ua https://goo.gl/tR04zh – авторський проект Романа Скрипіна, є три постійні формати програм: "Квартирник", "Кухня", "16+". Якісна аналітика та обговорення з гостями важливих суспільно-політичних тем.
 5. ProfiTroli https://goo.gl/ZhwnOn – ґік ютуб-шоу тільки про Український медіа контент: фільми, анімацію, ігри та фільми.
 6. PlayUA https://goo.gl/U0IPgI – канал від однойменного ігрового порталу. Також знімаються огляди техніки та новини зі світу геймерів.
 7. Pingvin Pro https://goo.gl/wCWc87 – інформаційний канал про світові новинки техніки, ІТ стартапи, фільми та ігри. Над проектом працює ціла команда, матеріал якісний, актуальний і цікавий. Це, без перебільшення, найкращий український канал у своїй тематиці. І звісно ж всі відео українською мовою!
 8. OPENGAMER – Відверто про ігри https://goo.gl/Bvn65g – якісний ігровий канал з оглядами ігор, новинами з індустрії та новинами від українських розробників ігор.
 9. Brain TV https://goo.gl/OD6chH – перший канал про ІТ в Україні. Дуже багато інтерв’ю з цікавими людьми, яких не побачиш ніде інше. Продивляючись програми поринаєш у світ ІТ. Раджу підписатися!
 10. 360 Наука https://goo.gl/y1LBaP – крутий канал, що популяризує науку! Біографії вчених, про космос, про різні галузі та інші цікаві наукові факти. Відео оформлено у вигляді подкастів з нарізкою тематичних фото, виглядає доволі естетично та захопливо!
Кулінарні канали
 1. СМАЧНА КРАЇНА https://goo.gl/FDRsff – кулінарний канал від відомого телеведучого Костянтина Грубича. Цікаві рецепти для смачного відпочинку і не тільки. Варто підписатис на оновлення!
 2. FOOD like ART https://goo.gl/1LKV1J – крутий кулінарний канал, де відео не просто про приготування їжі, а приготування з ноткою мистецтва! Відео зняті і змонтовані дуже привабливо.
 3. First Culinary Ukraine https://goo.gl/C8iVjQ – великий україномовний кулінарний канал. Дуже багато рецептів на будь-який смак.
 4. bosylko_cooking https://goo.gl/a0Qlzc – найкращі кулінари - чоловіки і цей канал тому доказ. Кулінарні рецепти та їхнє приготування, від повара-любителя. Підписуйтесь, буде смачно!
Науково популярні
 1. Цікава наука https://goo.gl/ZnW75d – переклади цікавих навчальних роликів про сучасні досягнення в науці, а також наукове пояснення складних речей простими словами.
 2. Наука та Всесвіт https://goo.gl/CsVfVd – озвучення науково-популярних відеороликів на тему Всесвіту і не лише!
 3. Клятий раціоналіст https://goo.gl/KH3iZZ – науково-популярний канал «Клятий раціоналіст». Скептицизм, розвіювання міфів, презумпція наукового методу - все там!
 4. Vlad Walker https://goo.gl/fBMgNe – цікаві відео про навколо-наукову тематику. Дуже хороша якість роликів, приєднюйтесь і поширюйте, це важливо!
 5. Tokar.ua https://goo.gl/hTVcQo – канал інформаційного порталу про інтернет, технології та життя. В основному озвучення з виступів на TED, інтерв'ю відомих людей, та інші цікаві відео зі сфери науки та технологій.
 6. toBeUkrainian – Переклади українською https://goo.gl/375gL9 – переклад популярного на англомовному ютубі наукового шоу Vsauce. Про речі, що нас оточують поглядом наукових фактів.
 7. Laсuna https://goo.gl/532opX – пояснення різних наукових термінів і відповіді на запитання, що відносяться до науки.
Не активні канали нажаль, деякі канали з часом стають не активними, хоча буває повертаються до діяльності, тому підписуйтесь також!
 1. Серйозний і нудний https://goo.gl/JK8DPK – автор Денис Левицький. Сарказм та іронія українською. Канал, де людям без почуття гумору, буде важко і не спокійно.
 2. Пентаграм Шепперд https://goo.gl/o0F2LY – персональний канал: влоги, летсплеї, кавери, скетчі, як працювати з фотошопом та як створювати анімацію.
 3. ВідеоДім https://goo.gl/l7VV3a – огляди львівських новобудов багатоповерхівок. Дуже в тему на фоні останніх подій в Україні і великих переселень народу.
 4. NeoBlogger https://goo.gl/2xwZ6f – канал на різну тематику, тут і проходження ігор, і топи, різна інша цікава інформація про ютуб.
Не україномовні канали але про Україну і варті уваги
 1. Ярослав Гула https://goo.gl/wAFfQL – канал про подорожі українськими містами з оцінкою їхньої туристичної привабливості. Особливість цього проекту в тому, що всі поїздки відбуваються без грошей!!! Єдині фінансові затрати, які дозволені – це ціна квитка на автобус чи поїзд.
 2. Olga Reznikova https://goo.gl/R6uZEt – англомовний канал про українську мову та Україну. Дівчина розказує іноземцям англійською про життя в Україні, показує побут і те, як організоване в нас суспільство. Цікаво читати коментарі про те, які низькі ціни в магазинах і те, як би вони (іноземці) в нас жили ? Окремо велика дяка дівчині, що популяризує українську мову в світі своїми уроками.
Переклади і озвучування але про Україну і варті уваги
 1. Студія Дві Сімки https://goo.gl/1mZPKE – озвучують короткі шматки з фільмів та передач, що мають відношення до України.
 2. Озвучка AdrianZP https://goo.gl/0ztR9K – канал любительського, на рівні професіональним, озвученням зарубіжних роликів успішних проектів на YouTube. Також озвучує різні мультфільми і фільми.
 3. Майстерня озвучення https://goo.gl/CC4D2A – назва говорить сама за себе, профіль каналу - короткометражки і соціальні ролики. Дуже професійна озвучка.
 4. UkrTrashDub https://goo.gl/fDE0Kq – озвучка трешових роликів та аніме 😀
 5. strugachka Т. С. Струґачка https://goo.gl/Phlk88 – творча спільнота, що також займається озвученням роликів та фільмів.
Подорожі (тревел блоги) але про Україну і варті уваги
 1. Ілля Кротенко https://goo.gl/LXnrsq – справжній сталкер з ЧЗВ. Дуже атмосферні відео.
 2. Двоколісні хроніки https://goo.gl/s08ntu – живий відеожурнал про подорож на велосипеді з України до Австралії.
 3. Відвідати всі країни (Dima&Inna) https://goo.gl/FWELh3 – україномовний канал про туризм. Двоє українців, хлопець з дівчиною, подорожують і живуть у різних країнах Азії, а скоро і у США ? Все це відзнято і складено у цікавий онлайн серіал.
 4. Urban UA https://goo.gl/Bg7a2x – відеоблог з Чорнобильської зони відчудження. Мета власника - популяризувати промисловий туризм в Україні. Доволі цікава тема, приєднуйтесь!
 5. Sviatoslav Parashchak https://goo.gl/2MJqRp – хлопець з вищою українською освітою, подорожує по Європі і пробує застосувати свій диплом за призначенням. Окрім цього, відео наповнені інформацією про самі подорожі, які ви зможете повторити самі, довідавшись про його "секрети".
 6. SafriFam https://goo.gl/o53Rpn – молода сім'я подорожує світом і ділиться емоціями від пригод з нами. Хочеш дізнатися як недорого відвідати щось більш віддалене за сусіднє місто? Підписуйся і уважно слідкуй за ними!
 7. Dimon Proidysvit https://goo.gl/TDHQRH – викладає на ютуб відео зі своїх мандрівок. Розказує про бюджетні варіанти подорожей, як автостопити, жити у палатках і вмиватись у гірських річках. Усім любителям не стандартного відпочинку рекомендується, підписуйтесь!
Про книжки (буктюб) але про Україну і варті уваги
 1. Люда Дмитрук https://goo.gl/ZYKXem – знімає такий собі книго-влог. Публікує відео-звіти з прочитаними книжками і короткий опис того, що можна в них знайти для себе. А також розпакування книг і поради де їх купувати. Просто неймовірно, скільки люди читають, саме на цьому каналі, я дізнався, що існує #bookchallenge_ua. Це виклик для себе, де потрібно 100 книг за рік. Я б не зміг, а ви?
 2. Літогляди Сущука https://goo.gl/pYIz7c – український ютуб-канал про сучасну літературу. Автор дає якісну критику на популярні українські книжки.
 3. Аліна Возна https://goo.gl/0FG2xQ – на каналі ви можете знайти відео на такі теми: книги, стиль життя, особистий розвиток, про косметику, моду та подорожі. Канал молодий, але обіцяє бути цікавим!
 4. UkrBooks https://goo.gl/ko14UG – дівчина емоційно розповідає про прочитані книги, а також часом знімає влоги, заходьте!
 5. TheBookOfEibon https://goo.gl/gXMLV8 – на каналі автор робить короткі огляди книг які прочитав. Подає їх у дуже незвичній і оригінальній формі – анімаційні ролики по 30 секунд. Виглядає дуже естетично!
 6. Robert Menus https://goo.gl/msNuYW – книжкові огляди, а також розбір фільмів, коміксів та ігор, заходьте!
 7. Nata&Books https://goo.gl/uqHbPE – усміхнені огляди книг 🙂 Підпишись!
 8. Gulbanu Bibicheva https://goo.gl/HHt6AG – має цікаву мету, читати одну книгу в тиждень і робити відео-огляд на неї. І це в двічі складно, бо її бібліотека складається з надзвичайно класних книг. Таке враження, що для мене підбирає 🙂 Думаю, що вас зацікавлять також, підписуйтесь!
 9. Color Life by Anna https://goo.gl/fl67tg – огляди книжок. Якщо не знаєте що почитати, "кольорове життя" вам допоможе з вибором 🙂
 10. AnnikaBlog https://goo.gl/2Q7qU9 – про книги, книгарні і події з літературного світу. Книжковий відеоблог, що принесе багато позитивних емоцій 🙂 І корисної інформації, підписуйтесь!
Про фільми та серіали але про Україну і варті уваги
 1. Roman Pleten https://goo.gl/kmI7io – огляди нових і не дуже нових фільмів, ще є про серіали, мультфільми. Інформація більше подається як власні враження, а не критика. Крім основної теми, на каналі є цікаві ролики власного виробництва. Доволі якісно, підписуйтесь!
 2. Levko & Ruta channel https://goo.gl/tK3LdX – огляди фільмів та серіалів українською.
 3. Geek Journal https://goo.gl/wnXaPq – і хоча назва натякає про те, що тут радіо, нічого подібного на каналі немає. Це куточок для кіноманів, усе про кіно і навіть трохи більше! Команда переживає зараз складні часи, говорять, що буде ребрендинг і зміна тематики/формату. Важливо підтримати їх саме зараз, бо контент роблять не поганий. Підписуйтесь!
Різне але про Україну і варті уваги
 1. сОвкА https://goo.gl/wscICp – ведуть сільські дівчата, відповідно основна тематика – село. Але присутні й різні розважальні відео, такі як челенджі, теги та інше, чим зараз живе молодь.
 2. Саша Кайзер https://goo.gl/vjta6e – неординарний авторський стиль влогу з натяком на філософію.
 3. просто Юстя https://goo.gl/HyvgG5 – ще одна дівчина-відеоблогер. На каналі розміщує відео про своє життя, ділиться думками, знімає челенджі та інші популярні серед молоді відеоролики.
 4. Олексфільм https://goo.gl/BS3uST – це творча команда з Києва, яка займається зйомкою різних проектів (рубрик). Час від часу публікують короткометражні фільми. Загалом доволі якісний і цікавий продукт, тож підписуйтесь однозначно!
 5. Олександр Кіншов https://goo.gl/1DNnQa – мандрівки містами України, огляд фільмів, криптовалют, книг та багато іншого. Персональний відеоблог дизайнера зі Львова.
 6. Олег Волощук https://goo.gl/fKjLus – блогер, а тепер і відеоблогер. На каналі викладаються відео з різними корисними лайфхаками комп’ютеної тематики, а також по розробці сайтів! Однозначно корисний канал, раджу підписатися!
 7. Назар Олексюк https://goo.gl/Xh2iTp – освітньо-розвиваючий блог, присвячений для відповіді на різноманітні питання, а також просування та підтримки україномовного Ютубу. Підписуйтесь!
 8. Мар’яна Янкевич https://goo.gl/dLpJQk – про театри, кіно і свої подорожі Україною, разом з театральними діячами. Ну ви зрозуміли ? Детальніше було описано тут: “Неперевершена MariAm“.
 9. КІТ https://goo.gl/EXrU02 – весела анімація 🙂
 10. Катерина Медовник https://goo.gl/hQOcOi – цікавий канал від дівчини, якій не байдуже що відбувається в Україні. Веде постійну рубрику “Імхосфера”, де міркує в голос на гарячі політичні теми і не лише. Підписуйтесь ?
 11. Ігор Фентон https://goo.gl/UTcxo4 – огляди аніме, скетчі, короткометражки і особиста думка від студента, що вчиться у Польщі і має найвідоміші червоні труси 😀
 12. Вова Мільченко https://goo.gl/MhIZIe – специфічний канал із специфічним іноді трешовим контентом. Регулярна рубрика на каналі “Деграчат”, це мабуть єдиний український відеочат на ютубі.
 13. Богдан Волинський https://goo.gl/KqGnXL – знімає відео на побутову тематику, багато інформації про сад і город. Також викладає відео з рецептами, пропагує здоровий спосіб життя.
 14. ZHOGLO IGOR https://goo.gl/u3TgZl – влог про футбол. Курйози, новини світового та українського футболу, а також кумедні нарізки з матчів.
 15. Vova Zagranovsky https://goo.gl/jJyn2H – дуже якісні відео. В основному це соціальні ролики і власні мистецькі роботи. Найпопулярніше відео має 5 мільйонів переглядів і ви, швидше за все, його бачили! Просто не знали, що там буде ще багато цікавого. Тож підписуйтесь обов’язково! ?
 16. ValeriyTsantsaridi https://goo.gl/7yy6Rr – відеоблог українською про життя в Івано-Франківську, огляди ресторанів, техніки та багато іншого з життя автора.
 17. TheLocalCrazy https://goo.gl/wbOfLa – хлопець з Терополя. Дурачиться на камеру, знімає теги, влоги, челенджі та різні інші відео для ютуба.
 18. Sci-Fun https://goo.gl/cxwWNW – відеоблог про науку. Тут ви побачите цікаві відео на наукову тематику з гумором.
 19. Prosto Doyle https://goo.gl/WUutyQ – особистий канал з влогами, скетчами та іншими тематиними роликами студента з польщі.
 20. Oksana Vision https://goo.gl/x8017z – персональний канал про все. Більшість відео - кулінарні рецепти, але крім цього є і влоги і розпакування і огляди. Буде що знайти для себе цікавого.
 21. NazexBeatbox https://goo.gl/5mcfK1 – дуже оригінальний канал. Україномовний бітбоксер - гітарист (самоучка). Кавери , реакція на бітбокс в чатрулетці. Та багато чого іншого.
 22. MyTopUA https://goo.gl/C1c3so – різні цікаві топи.
 23. Kristina Solomaha https://goo.gl/d6U25C – львівський фотограф, влогер. Знімає про своє життя і не лише. Усі відео дуже хорошої якості.
 24. Kriss Tinn https://goo.gl/2fIKKb – канал творчої дівчини. Вона і дизайнер одягу, і художник, і фотограф водночас. Заходьте, заряджайтесь творчим настроєм!
 25. Kate UA https://goo.gl/9EEmTU – відеоблог дівчини з Ужгорода, знімає про своє життя і переживання. Фішка каналу – балконні теревені, цікавий формат!
 26. Julia Sorbon https://goo.gl/RL65af – відеоблог від MissKykyrydzka. Записує думки на камеру.
 27. Jerry Heil https://goo.gl/hZcGVR – харизматична дівчина, що співає пісні, знімає бютіблог, веде розмови на різну тематику.
 28. HighMess https://goo.gl/0fFqKL – огляд і критика інших каналів на українському ютубі.
 29. Halcja https://goo.gl/au33fY – подкасти про психологію, людей та ідеї. Відгуки на прочитані книги, з дискусією про підняті в них теми. Дуже цікаво послухати на дозвіллі!
 30. Galya Mercredi https://goo.gl/PCWd9S – молодіжний відеоблог дівчини. Дуже старається з монтажем і якісною картинкою, я думаю, що і неї вдається це робити. Підтримайте коментарем та підпискою!
 31. Doctor Zvuk https://goo.gl/vITFCP – це той самий дядько, що озвучив Сімпсонів!!! Так, такі відомі люди, також розвивають український ютуб. На каналі можна знайти цікаві факти про дубляж і досвід автора в цій сфері.
 32. DF1 https://goo.gl/zAAkWC – серія документальних відео про закинуті місця Києва. Дуже крутий монтаж, унікальні кадри. Відразу видно, що хлопець любить свою справу. Рекомендую підписатися!
 33. Bria Blessing https://goo.gl/avju2L – Співачка, композитор Брія Блессінг, живе в Україні, співає часто українською, навіть пише тексти.
 34. Anastasia Dekhtiaruk https://goo.gl/aw4K8J – відео з цікавим монтажем. Дівчина знімає на камеру власні думки і подає це у не звичній для ютубу формі. Дуже цікаво, підписуйтесь!
Розважальні канали, гумор але про Україну і варті уваги
 1. СЕЛО TV https://goo.gl/4B2vBV – розважальний канал на українському ютубі, огляди кумедних і вірусних відео, огляди баянів та цікаві інтерв’ю про село.
 2. Ролан https://goo.gl/F2XYBR – гумористичний канал, склейки кумедних вірусних відео з влучним коментуванням.
 3. SUPERDUDE https://goo.gl/QGUBZQ – розважальний контент від харизматичного хлопця. На каналі є челенджі, лайфхаки навіть огляди фільмів! Все для того, щоб не засумувати. Підпишись!
 4. Doberman1788 https://goo.gl/O2EyVO – творчий канал з віршами на різну трендову тематику. Контент специфічний, хлопець віршує життя, за допомогою матюків.
Розпакування та огляди товарів але про Україну і варті уваги
 1. Огляд UA https://goo.gl/bKWyzH – огляди нової техніки українською. Також на каналі ви знайдете відео про ремонт ноутбуків, стаціонарних комп’ютерів та мобільної техніки.
 2. Witalij Wynnycki https://goo.gl/QJ0ooY – розпакування посилок з товарами. Практично всі з відомого китайського магазину aliexpress. Цікаво те, що автор робить відео з Польщі. Особисто для мене було відкриттям що максимальна сума, що не оподатковується - 40$.
 3. Online-Покупка.UA – Купівля та розпаковування товарів з інтернет-магазинів https://goo.gl/mBK4sK – розпакування та огляд товарів, куплених в онлайн магазинах. Особливістю каналу є те, що огляди робляться і на посилки з українських комерційних сайтів.
Скетчі, постановки, мініфільми але про Україну і варті уваги
 1. SAMOKHVALOV STUDIO https://goo.gl/fCdcuz – круті відеоролики з чудовим монтажем. Поки що на каналі небагато відео, в основному це ретроспектива про захоплення і техніку 90-х. Але в мене виникло відчуття, що автор на цьому не зупиниться. Однозначно варто підписатись!
 2. mihasandr https://goo.gl/2PNgDe – скетчі та кліпи від київського відеоблогера!
 3. DANA`S CHANNEL https://goo.gl/dAWmiw – автор Дана Яким. Відеоблог з різними скетчами, обігруванням життєвих ситуацій, іноді знімає короткометражки і колаборації, в яких приймають участь інші відомі відеоблогери України.
Тематичні канали але про Україну і варті уваги
 1. Ярослав Молінський https://goo.gl/apzEui – уроки верстки сайтів. Мій канал, куди я викладаю відео про html і css. Переглянувши уроки, ви навчитеся з нуля робити web сторінки, маючи лише psd макет, текстовий редактор і браузер!
 2. Юрій Черниш https://goo.gl/Fe9qkd – канал про різні круті саморобні речі. Автор знімає як своїми руками змайструвати щось корисне для господарства. Багато станків для обробки, на яких він працює – також саморобні.
 3. Юридична компанія “Перітус Консалтинг” https://goo.gl/3vicj6 – юридичні консультації в ютубі на різну правову тематику. Кожен знайде щось корисне для себе.
 4. Школа Розвитку SPE https://goo.gl/PfQtQw – інформативні та мотиваційні відео на тему саморозвитку і психологічної зрілості особистості. Приєднуйтесь і розвивайтесь разом 😉
 5. Унікальні Автомобілі https://goo.gl/8jHdnQ – Цікаві історії про маловідомі автомобілі українською мовою!
 6. Українська Рибалка https://goo.gl/UKrV5T – назва говорить сама за себе. Влог про риболовлю і все, що з нею пов’язане.
 7. Трясця TV https://goo.gl/6MDhd0 – канал про велосипеди. Професійна зйомка і монтаж від Черкаських активістів. Основна тематика – велосипеди, але часто піднімають важливі соціальні теми.
 8. Типовий Поет https://goo.gl/oEf8qf – Цікавий поетичний канал, створений спільнотою
 9. Словник СловОпис https://goo.gl/H7Pr7m – відеословник рідкісних слів в українській мові. Створенням та розвитком займаються студенти Київського університету імені Бориса Грінченка.
 10. Роман Хмелівський https://goo.gl/0gIW0o – відеоблог про саморобки. Автор знімає на відео процес створення речей власними руками, усе практично в домашніх умовах. Цікава хронологія відносюжетів, яка дає відчуття вебсеріалу, де ми бачимо професіональний ріст як самого автора, так і технічний ріст його майтерні. Підписуйтесь!
 11. Наталія Терлецька https://goo.gl/UsVYnw – територія твого натхнення і саморозвитку! Наталія Терлецька на власному прикладі розкаже і покажи, як зробити своє життя красивим 🙂
 12. Любов Бобир https://goo.gl/72Aow6 – психолог онлайн, на каналі викладає різні тематичні відео про стосунки, самооцінку, самоаналіз та інше.
 13. Ігор Сиротяк https://goo.gl/6EZQig – канал про бджільництво. Автор розказує про різні цікаві пристосування для вуликів, саморобні прилади для полегшення бджолярської роботи. А також інші не тематичні побутові відео.
 14. Евгений Ткаченко https://goo.gl/6SpWb8 – розв’язування задач з математики та підготовка до ЗНО. Цікавий формат ?
 15. Дядько Максим https://goo.gl/Kwm4qj – україномовний канал про металообробку. Дуже потужний, один із найбільших любительських каналів на українському ютубі.
 16. Гараж. UA https://goo.gl/od9Fq6 – про гаражні справи: ремонт автомобілів, огляд інструментів, саморобні пристрої, та багато іншого.
 17. Андрій Пасічник https://goo.gl/Pfmd45 – канал про бждільництво і садівництво, корисні поради і огляди для тих, хто займається цією справою.
 18. Автошоу Василя https://goo.gl/lnbteI – все про потримані автомобілі з Європи і про їхнє розбирання. Автор Василь Кузик, працює з машинами в Португалії і ділиться своїм досвідом.
 19. Voba Rider https://goo.gl/kyM4mn – оригінальний відеоблог. Робить огляди на алкогольні напої, а крім цього, цікаво розповідає різні історії зі свого життя, досвід влаштування на роботи і просто роздуми на різну тематику. Підписуйтесь!
 20. prima lezione https://goo.gl/IJPM5q – автор Ольга Булдіна, викладає відео уроки італійської мови та розказує цікаві факти про Італію, на прикладі власного досвіду. Час від часу знімає влоги про своє життя.
 21. kbplug https://goo.gl/x3Kx1i – канал коваля про те, як куються ножі, про ковальські інструменти, техніку та інші професійні секрети.
 22. GoPro Help UA https://goo.gl/CWn7cB – як правильно знімати на камеру від GoPro, а також різні інші фішки та секрети для цієї техніки. Дуже точні і лаконічні відеоінструкції. Все про “гопро” на одному каналі.
 23. Galkanal https://goo.gl/N5Cnhh – про аварійні сантехнічні роботи, від чистки каналізаційних труб, до оглядів техніки.
 24. ElektRoMan M https://goo.gl/4pFMir – все про ремонт електроніки українською!
 25. Danylo Yanevsky https://goo.gl/jnh2hs – авторський канал Данила Яневського, де він радить що можна прочитати і кого потрібно прославляти. Про видатних українців і їхній вклад в історію світу.
 26. Bohgdan Bogonos https://goo.gl/PzWbsg – все про виноградарство в Україні, з власного досвіду.
 27. AutoEmpireTV https://goo.gl/BqxSLz – автомобільний канал про автомобілі! Тест-драйви, тюнінг, акустичне обладнання та багато інших корисностей для водіїв. Підписуйтесь!
Українці за кордоном але про Україну і варті уваги
 1. Катерина Ткаченко https://goo.gl/km0dMJ – влоги з америки (Чикаго) від української художниці. А також інші цікаві тематичні відео. Приєднуйтесь!
 2. Діаспора https://goo.gl/Wlrsvu – канал українців, що виїхали закордон. Розказують і показують деталі про життя в США: переїзди, робота, купівля, відпочинок і туристичні місця. Відповідають на різноманітні запитання, що задають глядачі. Підписуйтесь, якщо цікавить життя закордоном.
 3. WithAnastasia https://goo.gl/4pN3U9 – влоги молодої сім'ї українців, що живуть в Німеччині.
 4. Trickster UA https://goo.gl/zHJCkK – якісний відеоблог з Китаю. Українець, що живе в Китаї, знімає цікаві ролики на різну тематику з ноткою філософії.
 5. Pani Yana https://goo.gl/CWIOFL – україномовний відеоблог про Німеччину і життя у німецькому суспільстві. Якщо вам подобається ця країна, чи плануєте туди поїхати, дізнаєтесь багато цікавого та корисного.
 6. Nazarii Shportun https://goo.gl/1JULHZ – українець, що цілеспрямовано виїхав у США. На ютуб викладає влоги-звіти про життя в америці, а також розповідає та показує яка вона є насправді.
 7. Natalia Kliashtoforska https://goo.gl/5cxN09 – влоги з ОАЕ від красивої українки. Все про життя в цій країні, цікаві факти, робота, відпочинок та багато іншого. Підписуйтесь ?
 8. Nastya Pogyba https://goo.gl/TpamTR – маркетолог з Дубаїв. Знімає влоги про свої будні, зі своїх мандрівок і просто відео - враження від життя за кордоном. Дуже старається, підпишись!
 9. N A T A L I Y A – M O Y https://goo.gl/rYa1YB – українка в Італії! Знімає шикарні бютіблоги, а також влоги про себе та різні інші трендові відео (челенджі, теги), паралельно поглиблюючи знання української мови. Цікаво спостерігати за ростом, підписуйтесь!
 10. ITALIA-NATALIA https://goo.gl/YVQawS – про Італію, подорожі, кулінарію та інші відео з власного життя.
 11. HutsuL-UA https://goo.gl/fonx9u – відео з подіями життя, цікавими місцями, порадами щодо візи та роботи в Польщі.
 12. BIZEMIGRANT https://goo.gl/jcqtrL – все про роботу і бізнес в Польщі з перших слів.
 13. Ann Babyuk https://goo.gl/Mm6VR4 – влог про Францію очима українки. Дівчина вчиться у Франції і знімає різні відео-враження про це. Також викладається і відео на іншу тематику.

P.S: Якщо ви знаєте інших українських і україномовних ютуберів, і вони не потрапили у мою збірку, то напишіть про них (назву чи посилання) у коментарях.

P.P.S: Список постійно оновлюється, тому варто додати цю сторінку у закладки, щоб не загубити 😉

Ютубери також склали свої списки підписок, перегляньте обов’язково:

Читайте також: