494

Відеоблог Романа Хмелівського

Український відеоблог, куди автор знімає мінізвіти про речі зроблені власноруч. Знайшов цей відеоблог випадково, коли одного вечора ввів у пошук ютуба слово “саморобний”. І першим у списку, випало відео: Саморобний станок для холодної ковки. А далі помітив, що у завантаженнях автора є чимало цікавих сюжетів.

Відеоблог Романа Хмелівського

Як виявилося увесь відеоканал Романа Хмелівського – це огляд саморобок, серед яких є доволі цінні і круті речі. Ось, наприклад, мінітракторець, що призначений для перевезення невеликих вантажів, названий “Самоходка”:

Мрія і помічник будь-якого господара. В арсеналі саморобок Романа Хмелівського є також і повноцінний мінітрактор для робіт на полі. Мені особисто сподобалось відео про те, як зробити садову гойдалку, де є і пояснення як це робити і сам процес:

Найцікавіше те, що автор складає навіть станки для роботи, як цей, що вже згадував на початку – для холодної ковки. А речі зроблені власноруч, мають цілком товарний вигляд, зразу й не скажеш, що вони не куплені.

Блог сподобався, і мотивує на створення чогось свого, своїми руками. Принаймні у мене виникло таке бажання! Підписуйтесь https://www.youtube.com/user/spensorif/ 😉

Читайте також: