286

Армагедон тваринного світу / Animal Armageddon

Одразу попереджаю, що цього разу у категорії “Відео”, буде публікація без самого відео 🙂 А несе вона лише рекомендаційний характер. Вся справа у тому, що пишу післявраження від перегляду серії документалок, де палеонтологи та геологи пробують пояснити не звичні знахідки в земних породах, які натякають на шокуючі для нас висновки… І всі серії вкласти в одну публікацію – буде складно (модемний інтернет).

Армагедон тваринного світу

Армагедон тваринного світу – це підбірка комп’ютерної анімації та коментарів від вчених, які метикують над цікавою тенденцією, що поширюється та повторюється по всьому світу у геологічних породах. Кладовища решток вимерлих тварин говорять нам про те, що наша Земля, не такий вже й комфортний для життя куточок Всесвіту. Судячи з викопних доказів, наша планета, як мінімум п’ять разів, була на межі смерті. Принаймні на лезо вимирання ставала вся органічна матерія Землі, яку ми абстрактно називаємо – життям, чим і характеризуємо, як унікальною ознакою, рідну планету.

Усім відомий метеорит, що в результаті падіння, спричинив вимирання царства динозаврів – це ще квіточки, порівняно їз тим, що приготувала в минулому для тварин наша Земля. Горіло та знищувалося все!!! Лише дивом, найвитриваліші та найдрібніші, знайшли спосіб як вижити. Вони і стали нашим порятунком. Як все було, які причини масових вимирань і чи можлива подібна катастрофа планетарного масштабу у наші часи? Відповіді на ці запитання – у підбірці наукових документалок “Армагедон тваринного світу“. А ще цікавим буде переглянути прогноз майбутнього Землі, в разі якщо масове вимирання таки відбудеться знову. Як житиме Земля без людей, кому тоді буде потрібний цифровой фотоаппарат та інші блага технологічного суспільства?

Власне, документальний серіал про планетарні катастрофи минулого, складається із восьми серій. Кожна серія описує іншу катастрофу. Більшість інформації – це узагальнення та підсумки палеонтологічних знахідок. Серіал “Армагедон тваринного світу” (Animal Armageddon), качаємо звідси: хряц. Приємного, та захопливого перегляду 😉

Читайте також: