8864

Підлітковий секс

Підлітки займаються сексом. Фото як це виглядає
Підлітки – це такі вразливі елементи суспільства, які активно і гіпершвидко розвиваються. Особливо швидким є їхній фізіологічний розвиток. Під час періоду підлітковості, усім доводиться пройти через випробування гормональним вибухом, що створююється внаслідок розвитку органів, які генерують гормони, ендорфіни і ще купу всяких хімічних речовин. Часто підлітки не можуть впоратися з новими можливостями свого тіла і роблять різні дурниці, які тягнуть за собою процеси, що перетворюють перспективного, амбітного підлітка  на деграданта і машину, яку в одному мережевому мульті клеймовано назвою “жрать, срать, ржать”.

Так от, раніше на фіглях говорилося про голі фото підлітків, які ті закидають в соцмережі, провокуючи цим деяких сформованих і кривосформованих (деградантів), на активні відповідні дії. Сьогодні ж поговоримо про те з чого це все ся починає.

А починається все із сексу! Так, секс підлітків спаскуджує наніц. Все тому, як кажуть наші психологи і знавці,  що наше суспільство заточене під дорослу людину. І як би не просувався секс крізь поп-культуру, і як би не просувалися підлітки як секс ідоли, через ту ж поп-культуру, а підлітки так і залишуться підлітками. Тобто такими, як описано на початку сттаті.

Сам по собі секс є не поганою штукою і навіть для підлітків, але через те, що секс у підлітковому віці є, вбільшості, безголовим не свідомим чи напівсвідомим вчинком, він тягне за собою наслідки, які можуть не просто змінити життя підлітка, але й зруйнувати його. Найперше це те, для чого секс призначений – продовження роду. Підлітки, які займаються сексом, хаотично і без захисту, стають на величезні граблі, які закривають дорогу до успішного життя. Бо це, як мінімум може призвести до: шести років втраченого нормального розвитку, кілограмів втраченого здоров’я, сотні кілограмів втраченого здоров’я батьків і т.д.

Це все можна перечислювати і для підлітків це все буде горохом, який стукається об стіну. Тому пропоную переглянути відео про секс підлітків, де він є нормальним явищем у одному плем’ї (п’ятнадцятирічні дівчата займаються сексом з однолітками і батьки це все підтримують), і де секс австралійських підлітків приніс їм великі зміни в житті, а разом і труднощі… А, так, ще про альтернативу сексу для підлітків, вона пов’язана з релігією і культурними цінностями. Отже відео про секс підлітків:

Читайте також: