165

Пропаганда гомосексуалізму

У відео розповідається на прикладі конкретних мультфільмів, як вводиться ін’єкція пропаганди гомосексуалізму, агресії і що найгірше – апатії, прямо у свідомість дітей. В Україні останнім часом такого типу мультфільми набули особливої популярності. Більше того, вони з жахливим попитом поглинаються дітьми. Завжди знав, що у цих мальованих анімаційних картинках є якийсь не добрий підзміст, бо не проковтуючи наживку, відчував відразу до подібного “контенту”.  А також бачив істеричні “запити” і “заклики” дітей, через потребу нової порції подібного. Жахливим є і те, що люди, не підозрюючи яка основа закордонних мультфільмів, розповсюджують не лише перегляди, але й атрибутику, що наноситься на повсякденні побутові речі. А атрибутика, як відомо, це прямий посил спрямований на реакцію від підсвідомості.

Губка Боб – підерас, ой вибачте, гомосексуаліст.

Маша і ведмідь – дитина ювенальної юстиції, жертва гендерної політики.

Аніме – “хрін зна шо”, а насправді цілий букер аморальних цінностей.

Я хоч і противник застарілих поглядів на світ чи життя в цілому, але є речі хвороботворні. Ці ж самі гомосеки. лесбіянки чи гендероприхильники – це не майбутнє, це люди, що хворі. А хвороби потрібно лікувати, а не хвалитися ними. Для прикладу я звик робити паралель: коли людина заражена грипом, вона ж не ходить і показово кашляє перед носом кожного? Та ж сама ситуація, коли в людини психічне відхилення, потягнуло її на одностатеві зв’язки – це не дає їй дозволу розносити такий потяг серед здорових людей.

Я не противник ні одного ні другого і не займатимусь “дискримінацією”. Я лише “за”, називати речі і явища своїми іменами.

Читайте також: