817

Гугл любить

Останнім часом гугл полюбив фіглі. Як саме? Дуже просто – останні 10 публікацій, моментально з’являються у видачі гугла. Іноді буває, що не встигаю відредагувати публікацію, після першого перегляду, як її уже “хапнув” гугл. Чому це так?

Індексація сайту в google

Якщо чесно то не знаю, та й сама ця справа для мене виявилася сюрпризом. Відколи він затіяв таку практику, теж точно не знаю, але слідкуючи за останніми публікаціями, вона діє у 100% випадках. І це не залежно від частоти оновлення блогу, коментування чи ще чогось подібного.

Були підозри, що на таку блискавичну індексацію від гугла, впливають соціальні мережі. Бо я частенько за допомогою кнопок (лайків), ретранслюю анонси про нові публікації у: vk, twetter, facebook, odnoklasniki+mail.ru, та g+. Саме остання могла би посприяти індексуванню. Але і тут промах. Протестував нові публікації без розповсюдження – те саме з індексацією.

Друге про що я думав, це Google Analytics, код від якої стоїть на блозі. Теоретично, щось могло би відправляти якийсь звіт про оновлення і “закликати”, таким чином, індекс-робота гугла для виконання своєї роботи. Але цей код був і раніше, а такого ефекту не спостерігалося…

Ну і останнє, малоймовірне, та все ж. Зовсім недавно у метатеги я додав лінк на акаунт в g+. Яким чином це могло вплинути на індексацію – не знаю, але цей факт найбільше збігається з фактом миттєвої індексації.

А може… Гугл так загладжує свою недавню провину?.. 😀 У будь-якому випадку така його практика тішить, бо чим швидше пройде індексація нового матеріалу, тим менша можливість виникнення непорозумінь у випадку крадіжки контенту наприклад. Або ж швидше його знайдуть, що теж позитивно для блогу 🙂

Читайте також: