112

Liebster Blog Award від Олександра Криничука

Приймаю акцію Liebster Blog Award від читача та автора власного блогу Олександра Криничука. Суть акції – самопоміч блогів у їхній популяризації. Потрібно відповісти на 11 його запитань, сформувати 11 своїх запитань і передати естафету. Цього разу я зроблю лише перше. До речі, не вивчав детальніше чому саме 11 і хто придумав цю акцію, тому роблю це “бовсітакроблять”.

Liebster Blog Award figli.pp.ua

Що спонукало вас на створення власного блогу?

Досвід у розробці сайтів, по суті професійний ріст з блогу і почався. Плюс пасивний прибуток з нього. Я стартово хотів заробляти гроші на сайті.

Чи витрачаєте ви кошти на розвиток та просування блогу?

Абсолютно не витрачаю.

Чи монетизуєте (плануєте монетизувати) ваш блог? Якщо так, то яким чином?

Монетизую, зараз це в основному це Google Adsense. Також продаю вічні посилання (рідко, бо ціни високі). І ще підключені біржі посилань Sape і Setlinks, але теж ціни високі, щоб не засмічувати блог. В мене є окрема сторінка про заробіток в інтернеті, там зібрані всі біржі, якими користуюся (в розділі “Заробіток вебмайстру”).

Де ви берете ідеї для статей?

Зараз в основному з життя: купив якийсь товар – написав,  зробив якесь фото – написав і так далі. Активно просуванням не займаюся, тому не вишукую високочастотних запитів, щоб під них щось писати.

Що вам найбільше подобається в блогерстві (написання статей, робота над дизайном блогу, відповіді на коментарі…)?

Та, в принципі, все по-трошки. Колись коли оновлював дизайн сайту, робив його під свої потреби. Використав свою концепцію виводу інформації. Пізніше точно така ж, з’явилася і офіційній темі від WordPress – Twenty Thirteen. Мені було цікаво. Також люблю коли ідеї вистрілюють – на яку тему робити статтю. Так писалося опитування про козюлі в носі, або публікація про те, що робити коли немає що робити. Такі статті пишуться з особливим кайфом від процесу. Також стараюся слідкувати за коментарями і відповідати на всі. Це важливо, коли є зворотній зв’язок з автором, багато хто цим грішить. А гріхи відповідають по-своєму 🙂

Скільки часу ви ведете свій блог, якими досягненнями за цей період ви можете похвалитись?

Починаючи від 21.05.2011, виходить три з половиною роки 🙂 Правда була зміна домену, але все одно вже більше трьох років. Відвідуваність біля 400 людей на день, якщо це досягнення – то нехай буде це.

Ви маєте основне місце роботи? Як це впливає на ведення блогу?

Я фрілансер і це ніяк не впливає на ведення блогу. Хіба що іноді підкидає матеріал для публікацій.

Напишіть декілька слів про себе: звідки ви, скільки вам років, чим захоплюєтесь (окрім блогерства;)?

На тернопільщині є таке містечко Струсів – я звідти. Основного захоплення ще не знайшов, все решта – це звичайна зацікавленість до всього та ілюзія захопленості. Єдине, що спадає на думку – це Тиранозавр, мене зачаровують ці істоти. І то, це швидше примха.

Ви маєте ще якісь сайти, які розвиваєте паралельно? Якщо ні, то чи плануєте їх створювати?

Маю, статуси наприклад.

Як ви відноситесь до відео-блогерів?

Перспективний вид діяльності, як у фінансовому плані, так і у плані самобрендінгу. Сам зареєстрований на ютубі і заливаю відео, які використовую на блозі.

Ваші побажання тим людям, які хочуть створити свій блог.

Хочете -робіть!

Читайте також: