172

Новий дизайн сайту

Фіглі не стоять на місці і переживають чергові докорінні змінни. Правда вони знову у дизайні. Перероблено все! Від логотипу, якого не було і немає досі, до виводу і структури інформації. Залишилася лише старенька назва, матеріяли й інші фіглі, які змінам не підлягають.

Отже коротко про новий дизайн блогу зі шматками коду. Але спочатку давайте глянемо, якими фіглі були, буквально ще годину назад. А були вони такими:

Старий дизайн сайту

Ну, чи приблизно такими – тепер це вже немає значення. Які фіглі зараз, можна побачити “проскроливши” мишкою цю сторінку. А я опишу основні моменти і шматки коду, який застосував для розробки теми.

Перше, що було зроблено у новому дизайні – утилізація бічної панелі з додатковою і непотрібною інформацією (так званий сайдбар). Крок радикальний, але вся необхідна інформація, яка там була – залишилася на сторінках. Так от наприклад вибір категорії публікацій висить одразу ж після меню. Виводиться він у вигляді випадаючого списку select. У WordPress такий вивід реалізується наступним кодом:

Але я використав віджет виводу категорій (була одна проблєма, яка підштовхнула до такого кроку).

Решта інформації, що у старому дизайні завантажувалася у бічну панель – впала у футер. Це і 5 останніх коментарів, і 5 останніх публікацій, теги, рахувайлики і подібне не сильно важливе для блогу. Вивід через віджети.

Окрім інформації з віджетів, зі старого дизайну, залишив і функцію виводу подібних записів. Вона не така вже й старенька, але все ж із попереднього дизайну ростить коріння. Детальніше як робиться вивід схожих публікацій читаємо тут: Схожі публікації з картинками без плагінів.

І трошки про колір. Вибір впав на зеленому та темно-сірому. Така комбінація є достатньо гармонійною. А причиною вибору стало не літо, яке сьогодні офіційно почалося, а просто тому що так забажав. І зелений колір і сірий мені подобаються, як кольори життя :D, то чому б і не застосувати їхню комбінацію у дизайні блогу?

На закінчення додам, що при розробці нового дизайну для сайту Фіглі, не використовувалися готові платні чи безплатні теми WordPress. Верстка “з нуля”, ідеї “з повітря”. На все потрачено 3-4 години нічного часу і стільки ж ранішнього. Надіюся новий мінімалістичний дизайн оправдає себе 🙂

Читайте також: