157

pikasso.biz – винуватець бану

Гугол здурів

Гугол здурів, щойно про це писав: Google Chrome заблокував доступ до цієї сторінки. І от як він пояснює такі свої не зрозумілі дії, чи то як би було правильніше написати – санкції (у всьому винен хостинг картинок pikasso.biz ):

Який статус у списку наразі має сайт pikasso.biz?

Сайт належить до списку підозрілих. Його відвідування може зашкодити вашому комп’ютеру.

За попередні 90 днів кількість випадків, коли деякі сторінки сайту було внесено до списку за підозрілу активність, становить 1.

Що сталося під час останньої перевірки цього сайту системою Google?

Протягом попередніх 90 днів ми перевірили 302 стор. сайту й виявили, що діяльність на 24 стор. призводить до завантаження чи встановлення зловмисного програмного забезпечення без згоди користувача. Востаннє система Google виконувала перевірку цього сайту 2012-11-15, останнього разу підозрілий вміст на ньому виявлено 2012-11-15.У кількох доменах (1), зокрема 99.4pu.com/, розміщено зловмисне програмне забезпечення.

Сайт розміщено в кількох мережах (2), включаючи AS198068 (FASTNET), AS15169 (Google Internet Backbone).

Чи був цей сайт проміжною ланкою в подальшому поширенні зловмисного програмного забезпечення?

Очевидно, протягом попередніх 90 днів сайт pikasso.biz був проміжною ланкою в зараженні інших сайтів (1), зокрема wmoney-seo.ucoz.ru/.

Чи розміщено на цьому сайті зловмисне програмне забезпечення?

Ні. За попередні 90 днів на цьому сайті не розміщувалося зловмисне програмне забезпечення.

Як це сталося?

Іноді третя сторона може додавати зловмисний код до легітимних сторінок, що може призвести до появи попередження.

Подальші дії:

  • Повернутися до попередньої сторінки.
  • Якщо ви власник цього веб-сайту, можете подати запит на його перевірку, скориставшись Інструментами Google для веб-майстрів. Докладніші відомості про процес перевірки надано в довідковому центрі Google для веб-майстрів.

Це чудово, що гугол бореться з вірусами, але до чого сайти, які немають стосунку до розплідників вірусів? Мені здається, що забанити варто той сайт, який безпосередньо розповсюджує зровмисне програмне забезпечення, тоді й проблеми не буде. А зачіпати треті сторони, як на мене  – це занадто.

П.С: вичистив блог від сміття, буду подавати на переіндексацію, хоча така політика мені явно не до вподоби!

Читайте також: