136

Спамер? – відрубати руки!

Іншого гуманного способу боротьби з цим висером інформаційних технологій не бачу! Спамер? – відрубати руки!!! Проблєма лише в тому, що люди, вбільшості, не розуміють що таке спам. Я спробою пояснити, бо сьогодні зустрівся із нічним штормом спамерства. Якщо бути точнішим, то за ніч, якась спамерська курва засрала своїм рекламним комплесом у кількості 508 трекбеків. Видаляв десь хвилин 20 (разом з усуненням причини). А ще сповіщення на пошті…

Спамерський шторм. Або 508 спам повідомлень за ніч

Проблема була у тому, що я дозволив надсилання трекбеків – сповіщення блогу на сторінку, у випадку якщо її згадали на іншому сайті. І якийсь індус вирішив цим скористатися. Звісно ж ніяких згадок на спамерських сайтах не було, та й який ідіот буде за ніч 508 разів згадувати сторінки одного сайту.

Отже що таке спам? Коли Ви, чи ваш знайомий та навіть не знайомий, а зовсім ліва людина ділиться інформацією у вигляді посилання, наприклад: “Що робити?“, чи “шо купити планшет чи нетбук?“, чи щось подібне – то є не спам. Це звичайний інфообмін, або ж реклама (якщо це робить незнайомець). А спам – це вже справа нав’язливої дії. От вмикаєте Ви тілєвізора, а вам починають прокручувати одні й ті самі рекламні ролики: “купіть чудопояс для схуднення бо він капєцякийкрутий!!!“. І так щоразу по декілька кіл. Те ж саме, коли один виробник тушонки, закидує щодня вам у поштову скриньку свою рекламку: “ми веселі куски м’яса, нас купити – буде щастям“. У випадку інтернету, спам – це стократне обливання ресурсу посиланнями, на неякісні ресурси і які далекі від теми.

Ну але 508 коментарів за ніч – то вже занадто. Таким, особливо індуським маразматикам вже потрібно відрубувати руки. Бо як інакше? Чудово відомо що цей спам нікому не потрібний. У випадку мертвих блогів, які не чистять свої коментарі та подібне обсирання трекбеками – він нічого не принесе як мінімум, а нашкодити може обом сторонам (і мертвому і спамерсьому). У випадку живих блогів – така нав’язливість лише розізлить блогера і навантажить його зайвою роботою. Тоді для чого? Мета спамера – насолити людям? Виходить так, а значить – відрубання рук, буде найгуманнішим способом провчити цього грішника!..

Спамерам - відрубувати руки!

Складність вилову цих нечесних виродків є те, що вони діють не системно, використовують спеціальний софт, атакують сайти з різних IP. Але характерним для них є те, що вони працюють лише там, де це дозволяється. От дозволено було відправляти трекбеки – треба засрати ними цей сайт, що й було цієї ночі успішно зроблено. Тепер я вимкну цю функцію, тим самим відріжу їм віртуальні руки. Надіюся більш таких спамерських штормів не буде. А негіднику, що сьогодні вирішив випорожнитися, бажаю висохнути в пустелі від спраги, чогось гіршого побажати етика не дозволяє, а кращого – не дозволяє совість… 😀

Читайте також: