81

Запит про повторний розгляд сайту в google

Переіндексація сайту в googleЯк писалося у статті Розблокування сайту в Google Chrome, я подав заявку на переіндексацію фіглів. Виявляється так швидко, як я собі думав гугол не переінексував сайт. А відбулася ця процедура 20 листопада. Сьогодні отримав лист-відповідь від команди  Google. В ній написали, що ніяких проблем немає і не було. Власне цитую:

Шановний власнику чи веб-майстре сайту https://figli.pp.ua/,

Ми отримали від власника сайту запит про повторний розгляд сайту https://figli.pp.ua/ на відповідність інструкціям Google для веб-майстрів.

Ми переглянули Ваш сайт і не виявили жодних заходів вручну, застосованих командою, яка займається веб-спамом, які б могли вплинути на позиціювання Вашого сайту на Google. Немає потреби подавати запит про повторний розгляд для Вашого сайту, оскільки будь-які проблеми з позиціюванням, які можуть у Вас виникати, не пов’язані із заходами, вручну застосованими командою, яка займається веб-спамом.

Звичайно, на позиціювання Вашого сайту могли вплинути й інші проблеми з ним. Комп’ютери Google визначають порядок розташування результатів пошуку за допомогою серії формул, відомих як алгоритми. Щороку ми вносимо сотні змін в алгоритми пошуку та використовуємо понад 200 різних сигналів для позиціювання сторінок. Оскільки змінюються і наші алгоритми, й Інтернет загалом (включно з Вашим сайтом), може відбуватися незначне відхилення в позиціюванні, коли ми вносимо оновлення з метою надання нашим користувачам найкращих результатів.

Якщо Ви помітили зміну в позиціюванні сайту та вважаєте, що це не просто зміна алгоритму, існують інші варіанти, які можна розглянути як можливі причини – як-от ґрунтовна зміна у вмісті Вашого сайту, системі керування вмістом або архітектурі сервера. Наприклад, сайт може погано позиціонуватися, якщо Ваш сервер припиняє постачати сторінки для Googlebot або Ви змінили URL-адреси для великої кількості сторінок свого сайту. У цій статті подається список інших можливих причин поганого позиціювання Вашого сайту в результатах пошуку.

Якщо Ви все ще не можете вирішити цю проблему, завітайте на наш довідковий форум для веб-майстрів, щоб отримати підтримку.

З повагою,

Команда якості Пошуку Google

Читайте також: