137

Чудова штука цей планшет!

Раніше до цього виду техніки було більш нейтральне моє відношення, але після декількох подорожей, я зрозумів наскільки планшети корисні. Однією із дуже важливих їхніх функцій – це GPS. Або простіше кажучи – карти для орієнтування в незнайомих місцях.

Планшет kindle fireПланшет kindle fire (такий я мав на руках).

Розкажу недавню історію з життя, де планшет став дуже важливим помічником. Так сталося, що потрібно було потрапити до львівського РАГСу 🙂 Досвіду у цій справі не було, але був інтернет. Перша інформація, яка вишукувалася у гуглі, то самі РАГСи у Львові, їхній графік роботи та місце знаходження (треба сказати, що Львів то чуже місто і туди ще потрібно було доїхати з Тернополя). Далі виникла проблєма, інформація є, але її аж забагато. Одна другій суперечить. На одному сайті пишуть одні робочі дні, на іншому інші. Для уточнення вирішено скористатися підказкою “дзвінок другу” (місцеві львівські друзі), але й вони не дуже допомогли. Врешті було вирішено зробити поїздку у Львів до центрального РАГСу в п’ятницю.

Їхалось автобусом із не точною інформацією, чи працює РАГС в п’ятницю чи ні. Зате з точною адресою – вул. Івана Франка, 157. Як туди добратися – невідомо. Але є планшет! Правда без супутникового GPS, тобто для справної роботи потрібний інтернет. Тому для зручності перед тим на планшет була поставлена файна програмка з набором карт – Maps With Me.

На моє здивування карти настільки деталізовані, що подекуди збігається навіть розміщення кіосків із пресою! Вирахувавши кількість зупинок (цікавий факт: у львівських тролейбусах не озвучують зупинки) та зорієнтувавшись на доріжках Стрийського парку у Львові, РАГС легко знайшовся. Він таки працював.

Ще раз ці ж карти стали у пригоді, коли уже подорожував до Золочівського замку. Але то вже друга історія.

Читайте також: