185

Добрі люди

Добрі люди і банк ПУМБЧи існують добрі люди? Чи є вони в Україні? Чи є вони десь поряд, між нами чи біля нас? Ці питання не риторичні, хоча виглядають як філософські. Не буду розписувати хто такі добрі люди, чи описувати критерії, за якими я визначаю добрих людей, опишу лише недавню історію, яка трошки здивувала.

Почалася вона з того, що мені довелося оплатити рахунок в банку ПУМБ. Деталі оплати я не уточнював, поклався на логіку, а вона в свою чергу сказала що потрібно шукати банк ПУМБ і там оплатити цей рахунок, ну комісія ніби то мала би бути меншою – рідний банк все таки. Тим більш, що цей червоний банк ПУМБ (назва жахітлива), як виявилося розміщений неподалік від мене, вирішено – зроблю оплату в ПУМБі.

Сума до сплати була не великою – 90 гривень. Підійшовши до каси довелося трошки почекати, бо один клієнт, який саме в цей час обслуговувався, щось дуже довгу грошову операцію проводив. За цей час підслухав умови надання кредиту в банку ПУМБ. А вони якісь рабовласницькі трохи. Для того аби отримати 50 000 гривень кредиту, потрібно щоби ваша зарплата видавалася через карточку цього банку, тобто йти до роботодавця і плакатися на те щоби він оформив бухгалтерію на цей банк. Ну звісно ж, окрім кредитного в’язня потрібно захопити ще % від інших його грошових операцій. Як вижимати – то весь сік 🙂

І ось підійшов момент де розкриється сутність доброї людини 🙂 Показавши рахунок, на який я мав переказати 90 гривень, касир відповіла мені:

Ви можете це оплатити в іншому банку, в нас просто мінімальна комісія 15 гривень, в ощадбанку, наприклад, менше – 3%. Мені шкода Вас і Ваших грошей.

Ось така дрібничка, але ж добра дрібничка 🙂 Ця касирка була трошки старшого віку, цікаво чи молоді касири теж так турбються про клієнтів.

Ну що ж підбиваю підсумки. Банку ПУМБ – велике “фе”, за комісійну політику, а також дотичне “фе”, за умови кредитування. І водночас міцний *THUMBS UP* (палець в гору) персоналу банку ПУМБ, який на відмінну від самої строктури – все таки турбується про людей 😉 А значить добрі люди таки є 🙂

Читайте також: