361

«ЧИ МОЖУ Я……….???»

Барселонський університет, один з перших в Каталонії, був заснований в 1450 році. У ньому, за традицією, вивчають теологію, медицину, цивільне право, філософію і мистецтво. Тут навчається 74.000 студентів. Зверніть увагу-СІМДЕСЯТ ЧОТИРИ ТИСЯЧІ!!!!!!!!!!!! Щорічно університет видає 10 тисяч ступенів бакалавра і присуджує 400 докторських.Тому й не дивно,що серед такої кількості студентів знайшлося три унікуми – Хуан Мануель Торо, Жозеп Тробалон Хуан і Нурія Себастьян-Галлес,які у 2007 році отримали Антинобеля (Шнобелівську премію)
Як кажуть,від Нобеля до Шнобеля – один крок.Хоча про які кроки можна говорити,коли мова йде про геніальність та ідіотизм.

Так ось, Шнобеля вони отримали за те що провели дослідження на над пацюками(ні,вони їх не розтинали,не зрушували їсти якусь бридоту,яка в залежності від реакції на неї цих же пацюків,в майбутньому могла б стати панацеєю чи не від усіх відомих і невідомих хвороб)Всім цим вони не займалися!… І правда! Кому це потрібно? Адже існують більш важливі справи!
Вони провели дослідження, яке довело, що пацюки не можуть відрізнити на слух японські слова, вимовлені задом наперед, від голландських слів, вимовних задом наперед…… Уважно прочитайте ще раз, те що вони довели – ПАЦЮКИ НЕ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИ НА СЛУХ ЯПОНСЬКІ СЛОВА, ВИМОВЛЕНІ ЗАДОМ НАПЕРЕД,ВІД ГОЛАНДСЬКИХ СЛІВ, ВИМОВЛЕНИХ ЗАДОМ НАПЕРЕД!… Ще раз! ПАЦЮКИ НЕ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИ НА СЛУХ ЯПОНСЬКІ СЛОВА, ВИМОВЛЕНІ ЗАДОМ НАПЕРЕД, ВІД ГОЛАНДСЬКИХ СЛІВ, ВИМОВЛЕНИХ ЗАДОМ НАПЕРЕД!.. І контрольний!.  ПАЦЮКИ НЕ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИ НА СЛУХ ЯПОНСЬКІ СЛОВА, ВИМОВЛЕНІ ЗАДОМ НАПЕРЕД, ВІД ГОЛАНДСЬКИХ СЛІВ, ВИМОВЛЕНИХ ЗАДОМ НАПЕРЕД!

Що тут можна сказати?Як вони це довели?… Якщо міркувати логічно,то,скоріш за все,у пацюків була абсолютно однакова реакція на ЯПОНСЬКІ СЛОВА, ВИМОВЛЕНІ ЗАДОМ НАПЕРЕД та на ГОЛАНДСЬКІ СЛОВА, ВИМОВЛЕНІ ЗАДОМ НАПЕРЕД… Ця реакція могла проявитися у одночасній зупинці їхніх нещасних пацючих сердець… Не знаю, чи це так було насправді, але якби я був пацюком-то реакція була б відповідна!
Тепер спробуйте задати собі це питання: «ЧИ МОЖУ Я ВІДРІЗНЯТИ НА СЛУХ ЯПОНСЬКІ СЛОВА, ВИМОВЛЕНІ ЗАДОМ НАПЕРЕД, ВІД ГОЛАНДСЬКИХ СЛІВ, ВИМОВЛЕНИХ ЗАДОМ НАПЕРЕД???»… І одразу дайте собі відповідь «Так,можу!» або «Ні,не можу!»… І будьте обережними, якщо якісь Хуани та Себастьян и намагатимуться вам це довести чи спростувати-тікайте, тікайте якнайдалі і якнайшвидше, якщо не хочете аби у 2012 році вони знову отримали Шнобеля, за досліди над ВАМИ!

Читайте також: