1216

Резервний акумулятор Nokia

Резервна батарея Nokia

І знову ж соціальні мережі надихнули на написання нової статті-дослідження. Цього разу це буде більш приземлена тема, але все ж цікава. Правда чи ні? Недавно наштовхнувся на повідомлення про резервний акумулятор в Nokia. Повідомлялося про те, що в екстренних випадках, коли батареї зовсім немає, тобто коли вона повністю розряджена, а мобільного як води у спрагу треба, можна набрати спеціальний код і вона чудом заповниться на половину і ще довший час працюватиме. Реалізує цю фунцію як вже написав – спеціальний код і резервна батарея в Nokia, яка є прихованою і ніде не відображається, та й участі в нічому не бере. Отже, чи правда це?

Саме повідомлення звучить так:

Те, кто обладает сотовым телефоном NOKIA, имеют еще одно преимущество. В нем есть резервный аккумулятор, для активации которого нужно набрать *3370# . Если ваш телефон разрядился – наберите эту комбинацию и телефон перезагрузится с использованием резервного аккумулятора и покажет 50% увеличение текущего заряда аккумулятора. Резервный аккумулятор перезарядится, когда вы поставите свой телефон на зарядку в следующий раз.

Я зазвичай ніколи не доводжу батарею до такого стану, коли вона тихенько помирає. Навіть до того стану, де вона натякає на свою смерть в мене вже давно на мобілці не було. Тому я не чистий експеремент провів, але результати все таки деякі виявив. Предмет дослідження Nokia E50, медот – спостереження. На момент початку експеременту повній батареї бракувало дві поділки. Мої дії: набираю на цифровій клавіатурі номер *3370#. Нічого не відбувається. Тисну клавішу виклику, – отримую повідомлення “Не виконано”. В чому проблема? Може все це лажа? Але, поглянувши знову на батарею бачу – повну!!! Звідкись оті дві палички, що бракувало до неї перед експерементом, несподівано з’явилися. Висновок – працює! Але, зважаючи на те, що експеремент не чистий, можна припустити, що він не чистий і в результатах. Зрештою буває, що заряд батареї скаче туди сюди сам по собі (не раз помічав). Тому точного висновку робити не буду, а якщо вам цікаво чтане – спробуйте і ви, можливо в вас це вийде краще і точніше.

На кінець хочу додати. Проблема додаткової прихованої батарейки у Нокіях, мене завжди турбувала, бо ще з самого початку помітив, що годинник після виймання основної – не збивається, при чому досить тривалий час. Значить якесь альтернативне джерело енергії все ж таки є. Щодо такої потужності, як у повідомленні зазначено – дуже сумніваюся. Хоча, можливий варіант програмного блокування, тоді так – вірю! І ще одне – розбираючи телефони Nokia, признаюся – ще ніразу прихованих батарейок не знайшов…

Читайте також: