495

Що ви робите з козюлями в носі?

Шо роблять з козюлями з носу?
Кожна людина щось робить і кожна робить щось своє. Особливо там де про це мало хто  говорить і вона не має з кого копіювати. Фіглі провели опитування серед народу, озброївшись одним із таких таємних запитань і дій. “Що ви робите з козюлями в носі?“, результати дальше.

 (відповіді анонімні, тому поділ зроблено лише за гендерною ознакою: Ч – хлопаки, Ж – дівки)

Ч: Ням-нямкаю 🙂

Ж: Збираю у коробочку, засушую і роблю намисто.

Ч: Зїдаю або ліплю на когось тихенько.

Ж: Лишаю на серветках і носовичках)часом іще на рушниках)

Ч: Їм 😀 і не витягую взагалі.

Ж: Викидаю у смітник.

Ч: витягую )))))

Ж: Взагалі я висморкуюсь під краном з водою, мені здавалось усі так роблять) (коментар: ой не всі не всі…)

Як видно відповіді різноманітні, але загалом є одна особливість: “Ми такі різні, я – хлопець, ти – дівчина” (с) Фрай. І ця особливість напевне й впливає на відповіді. А ще наш народ – оптиміст і сангвінік. Опитування ж серйозне 😀 а іноді люди не серйозно до нього віднеслися.

З історії знаменитостей, про козюлі одразу ж згадуються слова Барта Сімпсона: “Витираю козюлі об кабінет директора“. А ще вони можуть врятувати від дірки в човені (заліпивши її), чим не скористалися ті ж сімпсони. А Янукович козюлі не лише з’їдає, але й, свого часу, використав в поясненні до крадіжки шапок, мовляв – Витер свої козюлі об шабку, а добрий господар все своє – до дому тягне.

Що роблять з козюлями інші знамениті і не дуже люди, нехай буде для нас таємницею й надалі. А ми ж побажаємо всім позитивного настрою і не забувайте, що будь які думки все ж краще за думки, які вам нагнітають ззовні.  Кілограми гарного настрою вам харє (і мандарин)

Читайте також: