876

Чи відкриють Ex.ua?

Чи відкриють ех.юа?
 Чи буде працювати ех.юа знову і чи дійсно заяви МВС про те, що ex.ua відкриється правда? Думаю – так, але… Все що буде написане далі – це просто мої думки.

Ех.юа,  як заявили власники, а точніше сервери файлообмінника – ніхто не демонтував і вони розміщені навіть не в Україні. Я волію вірити більше їм, ніж новинам ТСН, Подробності і тому подібній чорноті. В підтвердження цього, може стати відео, яке транслювали теленовини. На ньому окрім купки кабелів і двох недоскладаних компів – нічого не було. НАсправді ж 100, чи як заявляли деякі новини 200 серваків – це цілий датацентр, в величезному і сумніваюсь, що в офісному приміщенні.

Слідкуєм за пресою далі. Вчора було популярне повідомлення, начебто офіційне звертання власників Ex.ua, з проханнями не робити атаки на сайти влади і МВС, в той же час коли на не політичних каналах звучала інформація про подяку тих же ж власників ЕХ.юа, за підтримку і розуміння. Як ви думаєте хто говорив правду?

 Слідкуємо далі, сьогодні офіційні джерела заявили, що міліція дозволила розблокувати домен ex.ua, і що ми маємо зараз?.. Напевне питання залишу риторичним.

Вірити чи не вірити – справа ваша, моя ж думка – домен розблокують і ех.ua знову буде працювати. Але поки що всі заяви – це лише каша, для розрядки так званої Кібервійни.

П.С: вони говорять, що атаки на головні сайти України завдають більшу шкоду самим українцям, скажіть будь ласка, чи закриття ех.юа, справді більше побороло піратів? І скажіть це всім альтруїстичним бібліотекам і архівам України!

Читайте також: