6347

Для чого вчити англійську мову?

З цього запитання, потрібно починати всі уроки і пари з англійської мови. Вивчення будь-якої мови є доволі складним завданням, тому, якщо людині це робити не потрібно, вона буде ухилятися від її вивчення. Що й роблять у школах та ВНЗ.

Для чого вчити англійську мову?

Хоча, знаєте, з цього питання й починається важка наука іноземних мов. Але, яку відповідь можна почути від вчителів? “Бо така шкільна програма”, “бо вона вам пригодиться”… Подібна відповідь для дитини та підлітка звучить не більш зрозуміло, ніж: “бо так”, “просто так”, що не сильно мотивує на вивчення ще однєї мови.

Навіщо мені вчити англійську, я не планую їхати в Англію” – напевне найпопулярніша відмазка учня. З боку вчителя, на ці слова, можна отримати лише три крапки і співчутливий погляд. А можна було б пояснити, що англійська мова англією не обмежується, що її знають більш ніж 2 мільярди людей у всіх країнах світу. Що англійська мова це майже міжнародна мова. Тому вільне володіння нею, допоможе не сидіти вдома і свині пасти, а почуватися комфортно й поза межами дому.

Чому потрібно вчити англійську? Тому, що вся сучасна технічна література, вперше друкується на англійській. І якщо людина бажає йти в ногу з прогресом, знання ці будуть обов’язкові. Це також додатковий плюс, якщо в людини є альтруїстичні бажання поділитися знаннями зі своїми братами – вона перекладе важливу інформацію і навчить їх.

Знання англійської мови допоможуть також з контактами. Багато людей з заходу, які вивчають англійську вже як правило, шукають бізнес контакти в країнах, які ще не дуже розвинені і в яких конкуренція, а точніше її відсутність, дозволяє робити успішні проекти. Знаючи англійську мову, людині не потрібно шукати посередника, чи бути найманцем посередника, вона може співпрацювати напряму, а відповідно буде більш успішною!

Багато хороших книг, фільмів, що звучать англійською, будуть доступні ще до перекладу, відповідно людина матиме більше часу на власне життя, без очікування на щось цікаве і зрозуміле їй. Також, слухаючи пісні на англійській – ви знатимете, що про що там йде мова і ніхто з подивом на вас не дивитиметься, як на гея чи самогубця.

Та насправді, потрібно пояснити те, що англійську мову, рано чи пізно, а доветься вивчати усім, хто бажає у цьому житті чогось досягти. І це, навіть, не кар’єрні досягнення чи матеріальні здобутки, цим досягненням може бути – банальна подорож! Тому, якщо не вивчати англійську в той час, коли є можливість її вивчати, пізніше доведеться шукати репетиторів чи курси іноземних мов Київ. Тратити свій дорогоцінний час і зайві гроші.

«Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина» – Йоганн Вольфганг фон Ґете

Читайте також: