219

Ірина Фаріон і трошки про толерантність

Ірина Фаріон

Ірина Фаріон
Тих, хто не володіє українською мовою, обов’язково посадять. Таких людей треба саджати у в’язницю хоча б на півроку, як це роблять французи за застосування англіцизмів!

Коментар:

Саджання нічого не дасть. Можна це проводити на рівні чиновництва і держ структур, а також ТБ. При чому на ведення бачення іншими мовами – ввести спеціальну ліцензію і % від усього. Тобто якщо ти розмовляєш російською – будь ласка на тобі телеканал і дивись його, інші насаджати на ярлики дискримінації немає чого – в них немає ліцензії. Те ж саме радіо, реклама – всі інфозасоби (враховуючи книговидання).
А звичайні люди – тут потрібно підносити культуру, а не саджати по тюрмах, а для цього потрібно підносити добробут. Це взаємопов’язані речі.
Фаріон не дурна баба і не Янукович, в якого камінь – то яйце, а яйце – то камінь.
Фраза – “саджати в тюрми” не так дія, як відношення до людей. Скажімо не вихованих і не культурних дітей карали колись різками – це єдиний метод навчити товстолобів, інакше буде каша з толерантністю і тому подібної дурні.
Фішка толерантності в тому, що вона ніколи не виконуватиме своєї функції. Одні толерують – інші качають права. І це в світі чудово видно. Та ж франція, англія, німеччина – ситуація з неграми і арабами. Це таке психологічно-законне рабство. “Я не маю права сказати шось криве на когось – бо засудять в той же час той хтось лише те й робить, що шукає в кожній моїй дії дискримінацію”. В результаті люди маргіналізуються, нігілізуються. Робляться американоподібними амебами. Кожен живе в собі і ніякого соціально-культурного контакту – страх попасти під звинувачення в толерантності.

П.С: Заступник глави “Свободи” Олег Панькевич вважає, що соратника по партії не так зрозуміли. Він наполягає, що свободівці виступають за те, щоб за російську мову карали чиновників, а не простих людей.
“Для тих, хто відверто нехтує українською мовою або називає її “низькосортною” відповідальність повинна бути як адміністративна у вигляді штрафів, так і кримінальна. Потрібно прийняти відповідний закон про захист української мови, який не міняли ще з 1989 року. Але вдома, на вулиці людям ніхто не забороняє спілкуватися один з одним на їх рідною мовою”, – наголосив політик. 

Читайте також: