204

Ситуація на Сході України Re: pavlofox

Почитавши на блозі Павла Лиса аналогічну публікацію, почав писати коментар тезисно, але виявилося, що він величенький і по суті є окремою публікацію. Тому роблю відповідь на фіглях у вигляді публікаці.

Жідабєндиравци, рєптілоїди, амєріканци піндоси, сятая расєя, дєдиваєвалі, путін царь нєбєснай, да здраствуєт ура!

 1. «Київ всі роки незалежності нами не цікавився»
  Зрозуміло, що це кричать з подачі москви. Підхоплюють маргінали, але і в такому випадку ці крики становлять меншість.
 2. Антитерористична операція, і направилення туди військової техніки.
  Цей хід дійсно не зрозумілий, єдиним здоровим поясненням може бути – відволікаючий маневр. Але тоді питання – якого дідька тоді, диктатор наступного дня прокоратурою грозився?
 3. Хто призначив Турчинова диктатором?
  Турчинова призначив Порошенко, бо на його місці мав бути він, проте чемно передав шапку. Щодо уряду, то питання лише до силового блоку, решта всі призначення доволі якісні. Ну ще Булатов непонятно якими яйцями був всунений в крісло. Це ж сміх.
 4. Юля
  В тимошенки зараз теж активна шиза. То вона на словах кидати віська збирається, то на словах наступного дня вже домовилась сепаратистами, то вона руки їм жме, то знову називає найбільшою загрозою і колючим дротом буде обкладати. Неоднозначна особа, їй багато хто пропонує зняти косу і покласти її на сторінки історії.
 5. Чому мовчить схід?
  Схід регіон “болота”. Там люди найбільш приспані, тому й вибираються у владу вічно нелюди. Найбільшим чинником у виборах там є не ті що голосують за, а ті що не голосують взагалі. Те ж саме й зараз. Хоча останнім часом люди прокидаютися почали і там.
 6. Дезінформація
  Та, проблемно зараз перевіряти інформацію, а її лиється щодня тоннами. Є один перевірений метод боротьби з брехнею – час. Потрібно ізолюватися від потоку і пити вже чисте 🙂
 7. Сепаратисти зняли тризуб
  Це не сепаратисти, як і беркут який топтав прапор України не був беркутом. Очевидно, що це як мінімум – кремлівська завербована агентура. Як максимум – представники ФСБ. Ці картинки які вони роблять – це частина інфовійни. Розпалення ненависті, розхитування протистояння.
 8. Специ
  Ну на кожного спеца, є свій спец, головне дати йому можливість працювати. Також хтось сказав, що російські специ працюють по книжці, нічого нового. А це додатковий плюс в розробці захисту від диверсій.
 9. Проблеми на сході
  Вони насправді там були завжди і це видно, в першу чергу, в риториці політиків, які звідти народжені. Прикро, що східняків знову використовують.
 10. Ніхто невіджав
  Принаймні юридично ніщо не відібрано. Росія зараз тішиться мильною бульбашкою, яку вона собі надула. Крим щодня бачить, як кольорова емоційна, ейфорійна оболонка цієї бульбашки все більше сіріє і скоро взагалі лопне. Щодо сходу, то там одна гаряча точка, що буде далі ще невідомо, але Донбас не буде другим Кримом це 100%.
 11. «щоб усі боялися, щоб не насміхалися»
  Усі шанси є 🙂 То ж – вперед!
 12. То може доб’ємо на 22 році Незалежності?
  Щодо мови, то сумніваюся. З огляду на те, що Путін підняв в Україні, його перспектива не райдужна. Він своїми діями перекреслив всі відносини з Україною, в першу чергу з народом України (бойкот 406 тому приклад). Так що диктувати свої правила не вийде. Щодо сепаратистів і їх вимоги – це типовий тероризм, він здується. А повертаючись до соціології, питання мови у людей на 20 місці, це при тому, що проблем у тому питанні немає.
 13. Так, і там і там протести, шини
  Якщо б не було в сепаратистів жалюгідних спроб імітувати майдан, якщо б у них було більше стриманості, якщо б у них не було “куплених на ринку російських автоматів”, то може різниці не було б. Але все, що поки що вони показали – це типовий тероризм, підкріплений військовими диверсантами сусідньої ворожої держави. Ця теза їхня безглузда.
 14. Значить люди потребують таких керівників. Оце проблема!
  Це не проблема. Якщо глянути на агітпрограму путіна останніх років, то вона трансформувалася через медіа і короткі лозунги з “Хто як не путін” до “рузкім нада твьодий кулак”. Таким чином сформована думка, виглядає на думку середньостатистичну. Вона з таким же ж успіхом може перейти в іншу. Росія пластилінова країна, проблема є одна – це хвора верхівка. Та ж проблема, що  в нас була пару місяців тому. Питання в тому наскільки скоро і якою ціною бульбашка лопне. Та й неварто забувати й таку фішку як: “партія регіонів підтримується 40% людьми” – до виборів…
Читайте також: